Liepāja Junior Open 2023

Liepāja Junior Open 2023

  1. martā Liepājā norisinājās badmintona sacensības „Liepāja Junior Open 2023”. Šajās sacensībās piedalījās spēlētāji no Liepājas, Talsiem Rīgas, Valmieras un Lietuvas.

Talsus pārstāvēja Armands Znotiņš, Ričards Klāvs Miezītis un Toms Moiseičuks. MSB Junior grupā no 12 dalībniekiem Ričards Klāvs Miezītis izcīnīja 1. vietu ļoti līdzīgā spēlē, uzvarot Lietuvas spēlētāju. Armands Znotiņš ieguva 7. vietu, bet Toms Moiseičuks – dalīto 9./10. vietu.  MDB Junior grupā spēlēja 4 pāri. Armands Znotiņš kopā ar Rīgas spēlētāju Kārli Lauciņu ieguva 3. vietu. MDA Junior grupā bija tikai 3 pāri, un Ričards Klāvs Miezītis kopā ar Tomu Moiseičuku palika 3. vietā.

Informāciju sagatavoja treneris Edgars Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts