Lepojamies! No Talsu novada Sporta skolas Latvijas U-19 florbola izlasē iekļauti 6 florbolisti!

Lepojamies! No Talsu novada Sporta skolas Latvijas U-19 florbola izlasē iekļauti 6 florbolisti!

Latvijas U19 vīriešu florbola izlases galvenais treneris Ainārs Juškēvičs nosaucis tos 20 spēlētājus, kuri maija sākumā dosies uz pasaules čempionātu Kanādā. Prieks un lepnums, ka vislielākā pārstāvniecība šajā komandā ir no mūsu skolas  florbola komandas “Talsu NSS/Krauzera” – seši florbolisti: Viesturs Mārtiņš Rubenis, Jānis Ragovskis, Emīls Krūmiņš, Matīss Fogelis, Armands Budreika un Valters Kasjaņenko. Sekosim līdzi un turēsim īkšķus par mūsējiem no 8. līdz 12. maijam. Pasaules čempionāts vīriešu U19 izlasēm Kanādas pilsētā Halifaksā norisināsies no 8. līdz 12. maijam. Latvijas izlase spēlēs A divīzijas A apakšgrupā – kopā ar Somijas, Šveices un Norvēģijas izlasēm. Turnīra pirmajā dienā latvieši spēkosies ar norvēģiem, 9. maijā mūsējo pretinieki būs šveicieši, bet 10. maijā – somi. Lai iekļūtu pusfinālā, latviešiem jāizcīna vismaz otrā vieta grupā. 3. vieta apakšgrupā dos tiesības spēlēt par 5. vietu pasaulē, bet 4. vietai būs jāsacenšas ar B apakšgrupas tādas pašas vietas ieguvējiem, lai nosargātu savu vietu A divīzijā. B apakšgrupā spēlēs Zviedrijas, Čehijas, Dānijas un Slovākijas Iepriekšējā pasaules čempionātā, kas notika pirms diviem gadiem, Latvijas izlase izcīnīja 5.vietu.

Foto un materiāls no Latvijas florbola savienības mājas lapas.

Sagatavoja Linda Bresme

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts