LBJMH 2016/17 gada sezona TNSS/THK U-9 vecuma grupai

LBJMH 2016/17 gada sezona TNSS/THK U-9 vecuma grupai

Šajā sezonā LBJMH U-9 vecuma grupā piedalījās 13 komandas no Latvijas un divas no Lietuvas. Sacensības notika pēc sabraukuma principa , kur vienā sabraukumā komanda nospēlē divas spēles. Šādi sabraukumi šosezon bija 7, un katrs citā pilsētā. Mūsu komanda piedalījās arī 7 komercturnīros .

LBJMH spēles bija aizraujošas, interesantas un reizē arī nogurdinošas gan treneriem gan bērniem, jo starp spēlēm nācās gaidīt līdz pat 4 stundām. Tas noteikti bija liels pārbaudījums bērniem, jo otrā spēle tika aizvadīta uz noguruma fona. Sezonas kopsavilkumā treneru kolektīvs atzina , ka TNSS/THK hokejistu iegūtā 10. vieta, uz šo brīdi ir atbilstoša viņu prasmēm, un, lai uzlabotu komandas sniegumu, ir jāiegulda liels darbs treniņos. Kā arī jāmeklē iespēja pagarināt ledus sezonu, jo puiši daudzām komandām zaudēja tikai slidošanas prasmju dēļ. Treneri saka lielu paldies vecākiem par izturību un sapratni, jo bez vecāku atbalsta sezonu aizvadīt būtu daudz grūtāk.

Treneris R.Brālis

hok_u9.1 hok_u9

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts