“Latvijas volejbola federācijas kausa izcīņā” U-17 meitenēm 4.vieta!

“Latvijas volejbola federācijas kausa izcīņā” U-17 meitenēm 4.vieta!

Šajā nedēļas nogalē, 8.un 9. decembrī, Rīgā tika aizvadītas finālsacensības “Latvijas volejbola federācijas kausa izcīņa” U17 grupā meitenēm par 1-5.vietu. Finālā piedalījā 3 RVS komandas, Daugavpils komanda un Talsu novada Sporta skolas komanda. Pirmās 3 vietas savā starpā sadalīja RVS komandas, 4.vietu izcīnīja Talsu komanda un 5.vietu Daugavpils komanda. Ar labu spēli cīnījāmies par medaļām, bet šoreiz veiksme bija pretinieku pusē. Labus vārdus mūsu komandai veltīja gan pretinieku treneri, gan skatītāji, gan sacensību organizatori.

Ar cerīgu skatu uz nākamajām spēlēm, iesim uz priekšu un trenēsimies ar divreiz lielāku sparu.

Treneri Reinis Kalniņš un Aivars Pekmans

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts