Latvijas Virslīgas čempionātā jeb “Elvi florbola līga”

Latvijas Virslīgas čempionātā jeb “Elvi florbola līga”

kriss vs zvidra

Šogad pirmo reizi Latvijas Virslīgas čempionātā, kurš tikko ieguvis Elvi florbola līgas nosaukumu, startēja arī Latvijas U19 izlase. U19 izlases kandidāti aizvadīja vienu apli ar visām Virslīgas komandām, jeb 12 spēles. Šo spēļu laikā tika pārbaudīti vairāk kā 50 spēlētāji, un arī pieci Talsu sporta skola audzēknī- Sandis Bērziņš, Deivids Barkovskis, Markuss Plūdums, Kristiāns Ķīlis un Krišs Treimanis. Pagalam neveiksmīga debija Latvijas izlases kreklā izdevās Sandim Bērziņam, kurš spēles pirmajās minūtes pret Rubeni iedzīvojās savainojumā un tā arī vairāk uz izlasi netika izsaukts. Pārējiem mūsu florbolistiem sekmes daudz labākas- Deivids Barkovskis deviņās spēlēs guva sešus vārtus un izdarīja trīs rezultatīvas piespēles, turklāt lieliski savas prasmes nodemonstrēja spēlējot gan aizsardzībā, gan uzbrukumā. Krišam Treimanim desmit spēlēs trīs vārti un piecas piespēles. Markuss Plūdums vārtos sabija trīs spēlēs un atvairīja 85.51 % pretinieku metienu, kas ir labākais rādītājs starp U19 izlases vārtsargiem. Kristiāns Ķīlis vārtos stājās četros mačos, atvairot 82.61% pretinieku metienu, kas ir otrs labākais rādītājs starp pārbaudītajiem vārtsargiem. Vēl mūsējie februāra sākumā aizvadīja piecas starptautiskās spēles Polijā, kur tikās ar Vācijas, Šveices, Polijas, Norvēģijas un Dānijas vienaudžiem. Uz šo turnīru devās Kristiāns Ķīlis un Deivids Barkovskis, bet Markuss Plūdums un Krišs Treimanis savainojumu dēļ bija spiesti palikt mājās.

Šobrīd cīņu par vietu komandā, kas aprīļa beigās un maija sākumā pārstāvēs Latviju U19 izlasei Zviedrijā Pasaules čempionātā turpina 23 spēlētāji un trīs vārtsargi, no kuriem čempionātā piedalīsies 18 spēlētāji un 2 vārtsargi. Līdz čempionātam jauniešiem vēl paredzētas divas nometnes un brauciens uz Somiju, kur tiks aizvadītas vairākas draudzības spēles.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts