LATVIJAS U18 UN U20 IZLASĒM OTRĀS VIETAS BALTIJAS ČEMPIONĀTĀ

LATVIJAS U18 UN U20 IZLASĒM OTRĀS VIETAS BALTIJAS ČEMPIONĀTĀ

Piektdien un sestdien, 4. un 5. martā, Valmieras Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā notika ziemas sezonas svarīgākās sacensības junioriem (U20) un jauniešiem (U18).

Baltijas Jauniešu čempionātam ir vairāku desmit gadu ilgas tradīcijas, pie tam par uzvarētājiem pārmaiņus bijušas visu triju valstu jauno vieglatlētu komandas.  Savukārt junioriem līdzīgs telpu sacensību čempionāts notiek pirmo reizi. Latvijas izlases komandas sastāvā arī 2 Talsu sporta skolas audzēkņi – Kaspars Lejnieks un Kārlis Lūkass Koloda. Augsto 2.vietu sacensībās 60m disciplīnā izcīnīja Kaspars Lejnieks ar rezultātu 7,03 sek. Kārlis Lūkass Koloda ar rezultātu 6,43m tāllēkšanā izcīnīja 5.vietu.

Lepojamies!

 

 

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts