Latvijas U18 un U20 čempionāts vieglatlētikā Kuldīgā

Latvijas U18 un U20 čempionāts vieglatlētikā Kuldīgā

Š.g. 8.un 9. februārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika Latvijas U-18 un U-20 čempionāts telpās. No Talsu novada Sporta skolas sacensībās piedalījās Niklāvs Paipals, kurš uzrādīja izcilu rezultātu 60 m/b ar rezultātu 8.27, izcīnot 1.vietu un tāllēkšanā ar 6.40 izcīnot 3.vietu. Ļoti labu rezultātu uzrādīja Elza Elizabete Stīpniece lodes grūšanā, izcīnot 2.vietu, aizgrūžot 13.14 m. Sacensībā savus personīgos rekordus uzstādīja Intars Barčevskis 200m skriešanā, Beāte Goba lodes grūšanā, Megija Medne augstlēkšanā, Jēkabs Kļaviņš kārtslēkšanā. Iespēju piedalīties šajās sacensībās bija izcīnījuši un ar labiem rezultātiem nostartēja: Sintija Kovaļčuka, Kaspars Lejnieks, Martins Liberts, Lelde Lukševica, Alise Paipala, Krišjānis Suntažs un Una Diāna  Veipāne.

Treneri Andris Jansons, Mārcis Štrobinders, Miks Oskerko, Rolands Štrobinders

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts