Latvijas meistarsacīkstes vieglatlētikā B grupai un junioriem

Latvijas meistarsacīkstes vieglatlētikā B grupai un junioriem

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

12. un 13.jūlijā Ogrē norisinājās Latvijas meistarsacīkstes vieglatlētikā B grupai un junioriem. Talsu novada Sporta skolu sacensībās pārstāvēja – Luīze Katrīna Zeļģe, Krišjānis Suntažs, Māra Sila, Emīls Sauka, Signe Jēkabsone. 

REZULTĀTI:

Luīze augstlēkšanā izcīnīja 4. vietu ar rezultātu 1,55m.

Krišjānis ieguva 7.vietu šķēpa mešanā, uzrādot rezultātu 41,57m.

Mārai sacensību rezultātā 17.vieta šķēpa mešanā ar rezultātu 27,58m.

Emīlam 13.vieta 100m skrējienā, rezultāts 12,45s.

Signei izdevās šķēpu raidīt vistālāk un savā vecuma grupā viņa ieguva  1.vietu šķēpa mešanā ar rezultātu 46,76m.

Vieglatlētikas treneris, Mārcis Štrobinders komentē, ka sacensībās ,Luīze izcīnīja 4.vietu ar jaunu personisko rekordu , jāpiezīmē ka Luīze, Krišjānis, Māra cīnījās  ar gadu vecākiem sāncenšiem.Vēl treneris īpaši atzīmē Signes uzvaru junioru grupā!

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts