Latvijas – Lietuvas čempionāts vasaras biatlonā 2.kārta

Latvijas – Lietuvas čempionāts vasaras biatlonā 2.kārta

  1. un 29 septembrī Latvijas un Lietuvas spēcīgākie biatlonisti bija sabraukuši Madonas Smeceressila sporta bāzē, lai samērotu spēkus biatlona sprinta un masu starta distancēs uz rollerslēpēm.

28. septembrī sportisti sacentās sprinta disciplīnā. A grupā jauniešiem 8 km distancē pārliecinoši uzvarēja Renārs Birkentāls, Artūrs Zaļupe izcīnīja 11.vietu. B grupā Kristers Kalašņikovs- 6.vietā, Erasts Bobrovs – 9.vietā. B grupas jaunietēm 6km distancē Viktorija Spruģevica bija 3. spēcīgākā Latvijas pārstāve, bet kopā ar lietuvietēm Viktorija ierindojās 7.vietā. C grupā jaunietēm 3 km distancē, veicot perfektu otro šautuvi, 1.vietu izcīnīja Karīna Bernāne. C grupas jauniešiem dažas sekundes līdz goda pjedestālam pietrūka Aleksim Samcēvičam – viņš 4.vietā, Kristiāns Kārlsbergs 5.vietā, Adrians Māris Šņoriņš 11.vietā, Valters Bresme 12.vietā, Olivers Bresme 16.vietā, Kaspars Irbe 21.vietā. D grupas dalībnieki skrēja 1,5km ksrosu un 4.vietā mūsu Ance Volanska, 13.vietā Ernests Solovjovs.

29. septembrī rudenīgos lietainos laika apstākļos biatlonisti cīnījās masu startos. A grupā jauniešiem 10km distancē Renāram Birkentālam neveiksmīga pirmā šautuve, bet tālāk jau daudz labāks sniegums un līdz finišam sasniegta 2.vieta, Artūrs Zaļupe 11.vietā. B grupā jauniešiem 8.vietā Erasts Bobrovs, 9.vietā Kristers Kalašņikovs. B grupas jaunietēm 8,5 km distancē 6.vietā Viktorija Spruģevica. C grupas jauniešiem 4km distancē spraigā cīņā, labi šaujot, skaistu uzvaru izcīnīja Aleksis Samcēvičs, Kristiāns Kārlsbergs 5.vietā, Valters Bresme 13.vietā, Olivers Bresme 14.vietā, Adrians Māris Šņoriņš 18.vietā, Kaspars Irbe 20.vietā. C grupas meitenēm Karīna Bernāne 6.vietā. D grupas dalībnieki skrēja 1,5km krosu, meiteņu konkurencē Ance Volanska 4.vietā, zēnu konkurencē Ernests Solovjovs 15.vietā.

Treneri.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts