Latvijas kauss vasaras biatlonā VFS

Latvijas kauss vasaras biatlonā VFS

28. jūnijā pirmo reizi Talsos notika „Latvijas Kauss” vasaras biatlonā, kas bija vispārējās fiziskās sagatavotības pārbaude četrās dažādās disciplīnās. Pasākumā piedalījās vairāk nekā 60 dalībnieku no Daugavpils, Alūksnes, Madonas, Cēsīm, Pļaviņām un Talsiem, bet apbalvojumus labākajiem pasniedza jaunā Latvijas Biatlona federācijas prezidente Baiba Broka un Talsu novada pašvaldības izpilddirektors Aldis Vilsons.

Arī vasarā biatlonisti nesnauž, bet gan sāk gatavoties nākamai ziemas sezonai. Pirmajās sacensībās biatlonisti rādīja savas prasmes vispārējās fiziskās sagatavotības vingrinājumos – skriešanā, septiņsolī, roku saliekšanā un iztaisnošanā (pumpēšanās) un šaušanā bez slodzes apstākļos. Vīru konkurencē Latvijas izlases vīriem sīvu konkurenci sagādāja Talsenieks Gints Lūsis, kurš kopvērtējumā ieguva 3.vietu, savukārt 3000m skrējienā izcīnīja 2.vietu un septiņsolī 1.vietu. Rolands Admidiņš kopvērtējumā izcīnīja 6.vietu, vislabāk no vingrinājumiem Rolandam padevās spēka vingrinājums rokām, kur viņam 3.vieta.

Junioru konkurencē mūsu junioriem nelielas veselības problēmas liedza parādīt savus labāko sniegumu, bet tomēr pie godalgām tikām. Andrejs Zikovs kopvērtējumā ierindojās 2.vietā, vislabāk Andrejam padevās spēka vingrinājums rokām, tāpat arī 2.vieta šaušanas vingrinājumā un trešais gan skriešanā, gan septiņsolī. Jānis Šņoriņš kopvērtējumā izcīnīja 3.vietu, viņam vislabāk veicās skriešanā un septiņsolī, kur viņam 2.vietas un roku spēka vingrinājumā 3.vieta. Andris Robalds kopvērtējumā izcīnīja 4.vietu, viņam vislabāk padevās septiņsolis, kur viņš izcīnīja 1.vietu.

C grupā jauniešiem Aksels Bresme izcīnīja 4.vietu kopvērtējumā, Akselam vislabāk padevās septiņsolis un šaušanas vingrinājums, kur viņam 4.vietas. Renārs Birkentāls izcīnīja 13.vietu kopvērtējumā, viņam vislabākais rezultāts šaušanas vingrinājumā – 6.vieta.

D grupas zēni sacentās 1000m skrējienā. Godalgoto 3.vietu izcīnīja Gatis Reinbergs, Reimanis Patriks 8.vietu, Krišmanis Ulvis 12.vietu, Šņoriņš Adrians 13.vietu, Kārlsbergs Kristians 14.vietu, Bresme Valters 18.vietu, Bresme Olivers 21.vietu, Vēveris Renārs 24.vietu.

 

Treneri Andris Šņoriņš, Kaspars Sakniņš, Jānis Neimanis.

 

Fotogrāfijas aplūkojamas sadaļā “GALERIJAS”

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts