Latvijas kauss vasaras biatlonā VFS Talsos

Latvijas kauss vasaras biatlonā VFS Talsos

Piektdien, 24.jūlijā Talsos notika Latvijas kauss vasaras biatlonā VFS, kas pulcēja vairāk kā 100 biatlonistus no Daugavpils, Cēsīm, Aizkraukles, Alūksnes, Madonas, Talsiem un Lietuvas. Prieks, ka ar savu klātbūtni mūs pagodināja arī Latvijas vadošie biatlonisti: Baiba Bendika, Ilmārs Bricis, Aleksandrs Patrijuks. Šīs sacensības notiek 4 disciplīnās – skriešanā, šaušanā, rollerslēpošanā -stumšanās un rollerslēpošanā bez nūjām, kur kopvērtējumā tiek noskaidrots spēcīgākais. Mazākajiem – D grupai – skriešanā, lēkšanā no vietas, spēka vingrinājumos. Laika apstākļi nelutināja, bet tas biatlonistu cīņassparu neietekmē.

Tā kā Talsu novada Sporta skolas biatlonistiem diemžēl nav savas rollerslēpošanas trases, rollerslēpošana notika pilsētas ielās. Liels paldies Talsu pilsētas pārvaldniekam, kurš operatīvi, izmantojot savus pieejamos resursus, nodrošināja dalībniekiem drošu vidi trasē.

No mūsu biatlonistiem sacensībās piedalījās 19 sportisti. Labākais rezultāts Viktorijai Spruģevicai – izcīnīta 2.vieta un Rihardam Lozberam ar izcīnīto 3.vietu. Pavisam nedaudz līdz goda pjedestālam pietrūka Valteram Bresmem un Kristeram Kalašņikovam, viņiem 4.vieta. 5.vietu katrs savā grupā izcīnīja Gatis Reinbergs, Erasts Bobrovs, Karīna Bernāne, Adrians Māris Šņoriņš. Ance Volanska izcīnīja 6. vietu, Olivers Bresme -7.vietu, Ernests Solovjovs – 10.vietu, Rainers Krišmanis – 13.vietu, Ulvis Krišmanis – 7.vietu, Kristiāns Kārlsbergs – 6.vietu, Aleksis Samcēvičs – 8.vietu, Alekss Kalašņikovs 9.vietu, Maija Rodionova – 7.vietu, Daniela Satanova 11.vietu. Prieks, ka sporta skolas bijušajiem audzēkņiem – biatlonistiem, bērni turpina biatlona tradīcijas. Savās pirmajās Latvijas biatlona sacensībās piedalījās Martins Lūsis, Ginta Lūša dēls. Gints savulaik izcīnījis 1.vietu Pasaules čempionātā vasaras biatlonā stafetē. Lai arī Martins bija jaunākais dalībnieks, izcīnīja 16. vietu pie 4 gadus vecākiem sāncenšiem.

Talsu novada Sporta skola saka paldies Talsu novada pašvaldībai par apbalvojumiem.

Linda Bresme

Talsu novada Sporta skola

 

Rezultātus skatīt šeit:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1OskhS_JWcnTxt-bgwe0wKY37TxZlyqZGbNV90YWCmZk/edit#gid=1118147371

Vairāk bildes:

https://failiem.lv/u/pahbx28w

 

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts