Latvijas Kauss vasaras biatlonā VFS 2022 Talsos

Latvijas Kauss vasaras biatlonā VFS 2022 Talsos

Piektdien, 15.jūlijā Talsos notika ikgadējās Latvijas biatlonistu sacensības vispārējās fiziskās sagatavotības vingrinājumos – Latvijas Kauss VFS 2022. Šoreiz, diemžēl dažādu apstākļu dēļ, mazāk dalībnieku, bez Talsu sportistiem piedalījās Cēsu, Alūksnes un Ogres biatlonisti.

Šajās sacensībās biatlonistiem bija jāveic dažādi sacensību vingrinājumi un vingrinājumos izcīnītās vietas tiek summētas, kam mazāka izcīnīto vietu summa, tas iegūst augstāku vietu kopvērtējumā. Jaunākajā M13 grupā dalībnieki skrēja 1000m, leca tāllēkšanu no vietas un pildīja “pumpēšanos” ( spēka vingrinājums rokām). Šajā grupā 2.vietu izcīnīja Marks Armands Birģelis, 7.vietā Martins Lūsis, 9.vietā Ralfs Lūsis, 11.vietā Marks Kārlsbergs, 12.vietā Raiens Freimanis, 13.vietā Toms Derkusovs. Meiteņu konkurencē šajā vecuma grupā 5.vietā Estere Vanaga. Pārējās grupās dalībnieki veica skrējienu stadionā, šāva uz punktiem, brauca ar rolleriem. M15 grupā 2.vietā Rihards Lozbers. M17 grupā 1.vietā Adrians Māris Šņoriņš, 3.vietā Olivers Bresme, 4.vietā Valters Bresme, 5.vietā Rainers Krišmanis. W 17 grupā Ance Volanska 3.vietā.  M19 grupā 2.vietā Kristiāns Kārlsbergs, 3.vietā Kristers Kalašņikovs, 4.vietā Erasts Bobrovs, 5.vietā Aleksis Samcēvičs. W19 grupā 4.vietā Karīna Bernāne.

Tika apbalvoti arī iepriekšējās sacensību sezonas ranga uzvarētāji dažādās vecuma grupās. M17 grupā 1. vietā Aleksis Samcēvičs, 2.vietā Kristiāns Kārlsbergs. M19 grupā 2.vietā Kristers Kalašņikovs, 3.vietā Erasts Bobrovs. M15 grupā 3.vietā Rihards Lozbers. W17 grupā 3.vietā Karīna Bernāne. Junioriem 1.vietā Renārs Birkentāls.

Treneri.

Paldies par foto Velibor Marinkovic!

Rezultāti:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1e4i0XvvDc4jQ92DT3te1GzG8ycCFIfK9CFc-JmI78qI/htmlview

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts