Latvijas kauss pneimobiatlonā

Latvijas kauss pneimobiatlonā

????????????????????????????

Paši jaunākie Talsu biatlonisti 14.augustā bija devušies uz Pļaviņām, kur notika sacensības vasaras biatlonā ar gaisa šautenēm 2002.gadā dzimušiem un jaunākiem biatlonistiem. Mazajiem biatlonistiem bija jāskrien 1,3km un jāšauj no guļus stāvokļa pa krītošiem mērķiem, kas atrodas 10m attālumā. Par katru nesašautu mērķi jāskrien 40m soda aplis, tātad viss kā īstā biatlonā. Karsto laiku bija nomainījis rudenīgs lietus, bet tas netraucēja mazajiem biatlonistiem doties spraigā cīņā. Lai gan vairāki no Talsu biatlonistiem bija vieni no jaunākajiem šajās sacensībās, tas neliedza mūsu biatlonistiem izcīnīt ļoti augstas vietas. Meiteņu konkurencē, sašaujot visus 10 mērķus nekļūdīgi, godalgoto 2.vietu izcīnīja Viktorija Spruģevica.

Zēnu konkurencē arī vairāki mūsu biatlonisti šāva nekļūdīgi, finiša rezultāti bija ļoti blīvi, bet visātrākais no viņiem bija Rainers Balodis, kurš izcīnīja 2.vietu. Vienu sekundi aiz Rainera finišu sasniedza Talsinieks Gatis Reinbergs, kuram viena kļūda šautuvē un rezultātā 3.vieta. KristiansKārlsbergs izcīnīja 5.vietu, viņam līdz goda pjedestālam pietrūka 4.sekundes. Roberts Brencis izcīnīja 8.vietu, Kristers Kalašņikovs 13.vietu, Ulvis Krišmanis 14.vietu, Valters Bresme 15.vietu, Rinalds Alksnis 20.vietu,un OliversBresme 22.vietu.

 

Treneri Kaspars Sakniņš, Andris Šņoriņš

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts