Latvijas kauss pneimobiatlonā

Latvijas kauss pneimobiatlonā

17.augustā Talsu jaunie biatlonisti devās uz Pļaviņām, lai sacenstos pneimobiatlonā D vecuma grupā. Sacensības notika ar gaisa šautenēm. 1,3km distance bija jāveic skrienot un jāšauj no guļus stāvokļa, par katru nesašauto mērķi bija jāveic soda aplis. Laika apstākļi bija ļoti labi, šaušanā gandrīz visi mūsu biatlonisti bija pilnīgi precīzi, līdz ar to izšķirošais bija šaušanas ātrums un solis distancē. Vislabāk visu kopā savienot izdevās Karīnai Bernānei, kas pārliecinoši izcīnīja 1.vietu meiteņu konkurencē, Ancei Volanskai 5.vieta. Zēnu konkurencē viss goda pjedestāls sarindojās dažās sekundēs, priecēja tas, ka divi mūsu zēni arī kāpa uz goda pjedestāla. Pāris sekundes aiz uzvarētāja – tātad 2.vietā finišu sasniedza Adrians Māris Šņoriņš, savukārt vēl 1 sekundi aiz Adriana finišu sasniedza Kristiāns Kārlsbergs –  viņš 3.vietā, tālāk mūsu dalībnieki sasniedza sekojošas vietas – mūsu jaunākais dalībnieks Rainers Krišmanis 9.vietā, Aleksis Samcēvičs 10.vietā, Rainers Balodis 12.vietā, Valters Bresme 13.vietā, Rianlds Alksnis 14. vietā, Olivers Bresme 18.vietā.

 

Treneri Reinis Korsūnovs, Andris Šņoriņš

IMG_0543 IMG_0539

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts