Latvijas kauss pneimobiatlonā

Latvijas kauss pneimobiatlonā

Kalna

13.augustā Aizkraukles novada Pļaviņās notika Latvijas kausa sacensības Pneimobiatlonā jaunākajā vecuma grupā. Dalībniekiem bija jāmēro 1,3km  gara distance, jāšauj ar pneimatisko šauteni pa krītošajiem mērķiem, par nesašautu mērķi jāveic soda aplis. Tātad viss kā lielajā biatlonā, tikai visi attālumi nedaudz mazāki. Mūsu jaunajiem biatlonistiem veicās labi, divi kausi atceļoja uz Talsiem. Meiteņu konkurencē nekļūdīgi šaujot 1.vietu izcīnīja Karīna Bernāne, ar 4.vietu nācās samierināties Viktorijai Spruģevicai. Zēnu konkurencē vislabāko rezultātu uzrādīja un kausu par 3.vietu mājās varēja vest Ulvis Krišmanis, 4.vietā Rainers Balodis, 6.vietā Rinalds Alksnis, 7.vietā Kristians Kārlsbergs, 8.vietā  jaunākais sacensību dalībnieks Rainers Krišmanis, 12.vietā Adrians Šņoriņš, 16.vietā Valters Bresme, 19.vietā Kristers Kalašņikovs,  21.vietā Olivers Bresme.

Talsu novada Sporta skolas biatlona nodaļas treneri Reinis Korsūnovs, Andris Šņoriņš, Kaspars Sakniņš.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts