Latvijas kauss biatlonā VFS Priekuļos

Latvijas kauss biatlonā VFS Priekuļos

Pašā skolēnu vasaras brīvlaika viducī – 15.jūlijā, Cēsīs notika Latvijas kauss biatlonā VFS vingrinājumos. Dalībniekiem bija jāveic skrējiens stadionā, šaušana uz punktiem un jāveic divi sprinta braucieni 600 metru distancē pret kalnu – pirmajā reizē tikai stumjoties ar rokām, savukārt otrā reizē slidsolī bez nūjām. Sportista iegūtās vietas četros vingrinājumos sasummē un noskaidro kopvērtējumā izcīnīto vietu.

Junioru grupā labākais Erasts Bobrovs. M19 grupā 3.vietā Kristiāns Kārlsbergs, 4.vietā Adrians Māris Šņoriņš, 7.vietā Olivers Bresme, 8.vietā Valters Bresme. W19 grupā 4.vietā Karīna Bernāne. M17 grupā 3.vietā Ernests Solovjovs, 7.vietā Rainers Krišmanis. W17 grupā 18.vietā Maija Rodionova. M15 grupā pārliecinošs uzvarētājs Rihards Lozbers, 12.vietā Alekss Kalašņikovs, 15.vietā Marks Armands Birģelis. W15 grupā 16.vietā Daniela Satanova.

Savukārt M13 un W13 grupas dalībnieki sacentās trīs vingrinājumos – skrējiens stadionā, tāllēkšana no vietas un roku saliekšanā un iztaisnošanā balstā guļus (pumpēšanās). No talsiniekiem visstabilāk visos 3 vingrinājumos nostartēt izdevās un 3.vietu izcīnīja Martins Lūsis. Pirmais skriešanā, bet kopvērtējumā 5.vietā bija Āboliņš Markuss, 2.vietā “pumpēšanās” un 7.vietā kopvērtējumā bija Ralfs Lūsis, 3.skriešanā un 10.vietā kopvērtējumā Mārtiņš Āboliņš, Freimanis Raiens 12.vietā, Toms Derkusovs 16.vietā, Marks Kārlsbergs 18.vietā, Eduards Putniņš 32.vietā. W13 grupā Elīza Vēdzele 9.vietā, Vanaga Estere 11.vietā, Marta Rodionova 13.vietā, Stella Umleja 18.vietā.

Treneri

Foto no Latvijas Biatlona federācijas Facebook konta.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts