Latvijas kauss biatlonā II kārta

Latvijas kauss biatlonā II kārta

tautas-slepojums-riekstukalna-43032428

21.-22.martā Madonas Smeceres sila biatlona bāzē norisinājās šīs sezonas pēdējās biatlona sacensības, kurās piedalījās arī Lietuvas sportisti. Labākajiem bija iespēja tikt pie Latvijas kausa un tajā pat laikā tas bija arī Lietuvas čempionāts, kurā bija iespēja izcīnīt Lietuvas atklātā čempionāta medaļas. Kā jau mēs zinām ziema ar tās raksturīgākajām iezīmēm salu un sniegu visā Latvijā jau kādu laiku ir atvadījusies, tomēr Madonas trases darbinieki un organizatori bija parūpējušies, lai trase būtu sniegota un sacensību dalībnieki varētu traukties cīņā nebaidoties sabojāt slēpes.

Pirmajā dienā dalībnieki sacentās klasiskajā biatlonā, kad par nesašautu mērķi pieliek klāt soda laiku. Vīru konkurencē 4.vietu 15km distancē izcīnīja Reinis Korsunovs.  Junioru konkurencē 10km distancē 2.vietu, demonstrējot ātrāko slēpojumu distancē, izcīnīja Andrejs Zikovs, tomēr nācās  piekāpās Lietuvas pārstāvim, kuram šautuvēs nebija neviena kļūda. C grupā jauniešiem bija jāsacenšas 6km distancē, Renārs Birkentāls izcīnīja 14.vietu un Aksels Bresme 20.vietu. Veterānu grupā 2.vietu izcīnīja Gatis Neimanis un 4.vietu Arkādijs Reimanis.

Otrajā dienā, kad visā Latvijā bija atgriezies sals un dalībnieki varēja sacensties pa ļoti kvalitatīvu trasi mūsu sportistiem izdevās uzrādīt labākus rezultātus. Vīru konkurencē 6km sprintā Reinis Korsunovs izcīnīja 3.vietu, piekāpjoties vien diviem Lietuviešiem. Junioru konkurencē 6km sprintā  revanšēties Lietuvietim centās  Andrejs Zikovs, viņam tas arī izdevās – Andrejs 1.vietā. C grupā jauniešiem 4,5km distancē Renārs Birkentāls 7.vietā, Aksels Bresme 12.vietā. Veterānu konkurencē 5km distancē Gatis Neimanis 2.vietā un Arkādijs Reimanis 4.vietā.

Biatlona nodaļas treneri Andris Šņoriņš, Jānis Neimanis, Reinis Korsūnovs, Kaspars Sakniņš

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts