Latvijas kauss biatlonā 2019 1.kārta

Latvijas kauss biatlonā 2019 1.kārta

Talsu jaunie biatlonisti 5. un 6.janvārī devās uz sniegoto Alūksni, lai piedalītos pirmajās šīs sezonas sacensībās. Sacensības kuplināja arī Lietuvas sportisti, sastādot labu konkurenci mūsu Latvijas biatlonistiem.

Pirmajā dienā biatlonisti sacentās biatlona sprinta distancē, kad ir jāveic divas šautuves un par nesašautu mērķi jāveic soda aplis. A grupas dalībnieki mēroja 7,5 km distanci, ātrākais solis distancē mūsu – Renāram Birkentālam, bet neveiksmīga stāvus šaušana un jāsamierinās ar 4.vietu, Aksels Bresme 8.vietā. B grupas jaunieši arī veica 7,5 km distanci un 9.vietā Ulvis Krišmanis, 13.vietā Artūrs Zaļupe, 15.vietā Gatis Reinbergs. B grupas jaunietēm 6km distancē 5.vietu izcīnīja Viktorija Spruģevica. C  grupas jaunieši abas šautuves veica no guļus pozīcijas un sacentās 4km distancē, teicamu sniegumu šautuvē un ātru soli distancē demonstrēja Kristiāns Kārlsbergs, izcīnot pārliecinošu 1.vietu, Kristers Kalašņikovs 6.vietā, Aleksis Samcēvičs 11.vietā, Erasts Bobrovs 16.vietā, Olivers Bresme 17.vietā, Adrians Māris Šņoriņš 19.vietā. Arī C grupas meiteņu konkurencē teicams sniegums mūsu Karīnai Bernānei un izcīnīta 3.vieta.

Otrā dienā dalībnieki sacentās biatlona “klasikā”, kad par nesašautu mērķi tiek pielikts soda laiks. A grupa sacentās 12,5 km distancē un 5.vietu izcīnīja Renārs Birkentāls, savukārt Aksels Bresme ierindojās 8.vietā. B grupas dalībnieki arī mēroja 12,5 km distanci un šoreiz no mūsu biatlonistiem labākais Gatis Reinbergs 7.vietā, Ulvis Krišmanis 8.vietā, Artūrs Zaļupe 14.vietā. B grupas meiteņu konkurencē Viktorija Spruģevica 7.vietā. C grupas zēni veica 5,5km distanci un augsto trešo vietu spēja izcīnīt Kristers Kalašņikovs, Aleksis Samcēvičs 7.vietā, Kristiāns Kārlsbergs 8.vietā, Erasts Bobrovs 18.vietā, Adrians Māris Šņoriņš 19.vietā, Olivers Bresme 20.vietā. C grupas meitenēm 5,5 km distancē 6.vietā Karīna Bernāne.

 

Treneri Jānis Neimanis, Reinis Korsūnovs, Andris Šņoriņš, Kārlis Vanags

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts