Latvijas kauss biatlonā 2.kārta.

Latvijas kauss biatlonā 2.kārta.

25.-26.martā Madonas Smeceres sila biatlona bāzē norisinājās šīs sezonas pēdējās biatlona sacensības, kurās piedalījās arī Lietuvas sportisti. Labākajiem bija iespēja tikt pie Latvijas kausa un tajā pat laikā tas bija arī Lietuvas čempionāts, kurā bija iespēja izcīnīt Lietuvas atklātā čempionāta medaļas. Madonas trases darbinieki un organizatori bija parūpējušies, lai trase būtu kvalitatīva, sniegota un sacensību dalībnieki varētu traukties spraigās cīņās.

Pirmajā dienā dalībnieki sacentās masu startos. Jaunākā grupa šoreiz tikai slēpoja bez šaušanas. Meiteņu konkurencē 1km distancē 1.vietu izcīnīja Viktorija Spruģevica, Ance Volanska 16.vietā. Zēnu grupā Ulvis Krišmanis 5.vietā, Kristians Kārlsbergs 13.vietā, Rainers Balodis 16.vietā, Adrians Šņoriņš 22.vietā,  Rinalds Alksnis 25.vietā, Rainers Krišmanis 35.vietā, Aleksis Samcēvičs 46.vietā. C grupā, kur dalībnieki vēl šauj tikai no guļus pozīcijas 5km distancē 1.vietu izcīnīja Renārs Birkentāls. B grupā, kur dalībnieki šauj arī no stāvokļa stāvus 7km distancē Aksels Bresme izcīnīja 13.vietu. A grupā 10km distancē Kārlis Fogelis izcīnīja 4.vietu. Junioru konkurencē 14km distancē 5.vietā Andrejs Zikovs. Vīru grupā 14km distancē 10.vietā Reinis Korsūnovs. Veterānu konkurencē 7km distancē Gatis Neimanis izcīnīja 3.vietu.

Otrajā dienā dalībnieki sacentās biatlona sprinta distancē. D grupas jaunietēm 1km distancē 2.vietā Viktorija Spruģevica, Ance Volanska 18.vietā. D grupā zēniem 2km distancē 9.vietā Ulvis Krišmanis, 14.vietā Kristians Kārlsbergs, 16.vietā Rainers Balodis, 24.vietā Adrians Šņoriņš, 25.vietā Rinalds Alksnis, 30.vietā Rainers Krišmanis, 36.vietā Aleksis Samcēvičs. C grupā jauniešiem 4km distancē 2.vietā Renārs Birkentāls. B grupā jauniešiem 6km distancē 9.vietā Aksels Bresme. A grupā jauniešiem 7km distancē 4.vietā Kārlis Fogelis. Junioru konkurencē pieļaujot tikai 1 kļūdu šaušanā 10km distancē 3.vietu izcīnīja Andrejs Zikovs. Vīru konkurencē 10km distancē 9.vietā Reinis Korsūnovs. Veterānu grupā 6km distancē 1.vietu izcīnīja Gatis Neimanis.

Paldies atbalstītājiem SIA” Skrīne”, Prof.lv, RRB Būvserviss, ledusdizains.lv par palīdzību iegādājoties jaunās formas, kuras ir pamanāmas un nes Sporta skolas un novada vārdu. Liels paldies vecākiem par atbalstu un izturību visas sezonas garumā.

Treneri Andris Šņoriņš, Jānis Neimanis, Reinis Korsūnovs, Kaspars Sakniņš

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts