Latvijas kauss badmintonā Valmierā

Latvijas kauss badmintonā Valmierā

  1. un 22. janvārī Valmierā norisinājās Latvijas kauss badmintonā jauniešiem 1. posms. Talsu novada Sporta skola tika pārstāvēta kuplā skaitā. 2023. gadā Latvijas kauss badmintonā jauniešiem tiek organizēts jaunā formātā, kur spēlētāji tiek sadalīti kategorijās pēc meistarības – U9/U11 Iespēju līga, Bronzas, Zelta un Dimanta līgas.

Spēcīgāko – Dimanta līgu pārstāvēja 5 TNSS audzēkņi. Zēnu vienspēlēs 14 dalībnieku konkurencē Andrejs Vilnis ieņēma 6. vietu, Aleksis Emiljans Kviesis – 10. vietu, Ričards Klāvs Miezītis – 11. vietu. Meiteņu vienspēlēs 14 dalībnieku konkurencē Evelīna Freija ieņēma 6. vietu, bet Melisa Romaņuka – 13. vietu. Jauktajās dubultspēlēs no 8 pāriem Evelīna Freija un liepājnieks Leonardo Golovčenko ierindojās 5. vietā, bet Andrejs Vilnis kopā ar Rīgas spēlētāju Andzeliku Nadtochyi – 7. vietā.

Zelta līgā spēlēja 8 Talsu badmintonisti.  Vietu sadalījums zēnu vienspēlēs 15 dalībnieku konkurencē – Reinis Beinarovičs 11. vietā, Fēlikss Kandis 13. vietā, Alekss Deniss Dimiņš 14. vietā, Armands Znotiņš 15. vietā. Meiteņu vienspēlēs uzvaru izcīnīja Aurora Laizāne. Šajā kategorijā piedalījās 12 dalībnieces, no kurām Andželika Zeiferte ieguva 6. vietu, Dārta Zandberga – 10. vietu, Lība Zandberga – 12. vietu. Zelta līgā zēnu dubultspēlēs, kurās piedalījās 8 pāri, R.K. Miezītis un F. Kandis ieguva 4. vietu, A.D. Dimiņš un A. Znotiņš – 6. vietu. Jauktajās dubultspēlēs no 6 pāriem 2. vietu izcīnīja M. Romaņuka un A. E. Kviesis, 4. vietu – A. Laizāne un R. Beinarovičs, 5. vietu – A. Zeiferte un Valkas spēlētājs Edvīns Karpats.

Badmintona treneris Edgars Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts