“Latvijas kausa” izcīņā jaunietēm U-12 un jauniešiem U-17 vecuma grupā 4. vieta

“Latvijas kausa” izcīņā jaunietēm U-12 un jauniešiem U-17 vecuma grupā 4. vieta

  1. un 2. decembrī Rīgā notika “Latvijas kauss” volejbolā jaunietēm U-12 vecuma grupā. 20 komandu konkurencē Talsu novada Sporta skolas meiteņu komanda izcīnīja 4. vietu. Apakšgrupu spēlēs, uzvarot vienu no Rīgas volejbola skolas komandām un Preiļu novada BJSS  un zaudējot  Kuldīgas  NSS, iekļuvām  labāko astoņniekā , kur cīņā par iekļūšanu finālā uzvarēja  Gulbenes novada BJSS. Finālā grūtā cīņā ar 1:3 zaudējām  Daugavpils BJSS 1. komandai. Bet  cīņā, par 3. vietu, piekāpjoties Rīgas volejbola skolai, Talsu NSS volejbolistes ieguva.4. vietu.

Komandā spēlēja: Kerija Vilsone, Laura Rozenfelde, Keita Tipāne, Elēna Reneslāce,  Megija Anna Stumbre, Anete Zoniņa, Keita Sandija Dzene,  Keita Kiškorne, Evelīna Freiberga, Annija Jansone

  1. un 2. oktobrī Jēkabpilī notika arī “Latvijas kauss” jauniešiem U-17 vecuma grupā. Cīņā par iekļūšanu finālā Talsu novada Sporta skolas volejbolisti trīs setos uzvarēja Kuldīgas NSS. Zaudējot Jēkabpils sporta skola/Aizkraukles novada BJSS un Daugavpils BJSS,  arī mūsu zēnu komanda ierindojās 4. vietā.

Komandā spēlēja: Gustavs Freimanis, Toms Kalniņš, Kristers Tauriņš,  Uģis Ieviņš, Rainers Leitarts, Aigars Roderis- Roderts, Toms Kristiāns Skukis, Klāvs Kiseļevskis, Markuss Jansons, Reinis  Lepa  un treneres Unas Silas (Dundaga) audzēknis  Dāvis Alkšbirze.

Talsu NSS volejbola treneri: Aivars Pekmans, Santa Roze, Reinis Kalniņš

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts