Latvijas kausa izcīņā jauniešiem volejbolā Talsu novada Sporta skolas volejbolisti izcīna vietu finālā

Latvijas kausa izcīņā jauniešiem volejbolā Talsu novada Sporta skolas volejbolisti izcīna vietu finālā

13. un 14. oktobrī Cēsīs notika Latvijas kausa izcīņa jauniešiem volejbolā U-17 vecuma grupas zēniem. Par iekļūšanu finālā Talsu novada Sporta skolas volejbolisti četros setos uzvarēja Vecumnieku novada domes sporta skolas un Cēsu pilsētas sporta skolas volejbolistus, bet trijos setos piekāpās Daugavpils BJSS. Līdz ar to Talsu NSS nodrošināja vietu finālā.
Komandā spēlēja: Gustavs Freimanis, Toms Kalniņš, Kristers Tauriņš, Uģis Ieviņš, Rainers Leitarts, Aigars Roderis- Roderts, Tomass Kristiāns Skukis, Klāvs Kiseļevskis, Reinis Markuss Lepa, Dāvis Alkšbirze (trenere Una Sila Dundaga).
Talsu NSS volejbola treneris Aivars Pekmans

rezultātu tabula U19z Cēsis 14.10.17

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts