Latvijas kanoe federācijas jaunatnes komandu čempionāts Brocēnos

Latvijas kanoe federācijas jaunatnes komandu čempionāts Brocēnos

15 – 16. jūlijā Brocēnos notika Latvijas kanoe federācijas jaunatnes komandu čempionāts, un pieaugušiem 2. kausa izcīņa, vieniniekos, tāpat  atlase uz Pasaules U – 23 čempionātu. Talsu sporta skolas audzēkņi startēja ar labiem panākumiem – Roberts Akmens izcīnīja divas 1. vietas un tiesības startēt Pasaules U – 23 čempionātā, kas notiks no 29 – 31. jūlijam Baltkrievijā, turēsim par viņu īkšķus.                                                                                                                                                 Rinalds Ozolnieks izcīnīja 1. vietu. un Uvis Zemturis izcīnīja divas 2. vietas. 3. vietu izcīnīja Kristaps Smilgainis, Uvis Zemturis, Kārlis Karštrems, Kristaps Kristiāns Ozoliņš un Linards Baumanis. 4. vietu izcīnīja Kārlis Grunte. 5. vietu izcīnīja Krists Znotiņš. Divu gadu vecāku konkurencē grupā,  Renārs Bērziņš izcīnīja 10. vietu.

Airēšanas treneris Z. Zujevs.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts