Latvijas Jaunatnes volejbola čempionāts meitenēm D1 grupā

Latvijas Jaunatnes volejbola čempionāts meitenēm D1 grupā

11054320_400676213436541_5116534126834834832_n

Talsu novada Sporta skolas volejbolistes brīvlaika nedēļā ne viss atpūtās,bet gan devās uz Svēti pēc uzvarām!

18.martā Svētē, Jelgavas novadā, norisinājās Latvijas Jaunatnes volejbola čempionāts meitenēm D1 grupā. Sacensībās piedalījās Minusas Volejbola skola, Madonas BJSS, Liepājas novada Sporta skola, Jelgavas novada sporta centra komanda.

Šīs sacensības pārstāvēja arī Talsu novada Sporta skolas volejbolistes. Komandā spēlēja: Patrīcija Lasmane, Paula Liepiņa, Renāte Spirga, Anete Švēde-Grīnberga, Emīlija Sāra Savuškina, Alise Erdmane, Daniela Calkovska un Laura Apse.

Meitenes-malači! Uzslavēt varu visas! Neskatoties uz to, ka komandu šoreiz nepārstāvēja komandas kapteine Gerda Matisone, kas šajā laikā atradās volejbola nometnē Rīgā, Talsu komandai bija līdz šim labākie rezultāti. Meitenes cīnījās, klausīja treneres ieteikumiem, padomiem. Komanda bija saliedēta, meitenes atbalstīja viena otru, uzmundrināja. Ar šādu “cīņas sparu” bija seti, kas tika zaudēti tikai par vienu punktu. Ar cītīgu darbu un neatlaidību sasniegsim vēl labākus rezultātus!

Rezultāti:
Talsi-Minusa 1:3
Talsi-Madona 2:2
Talsi-Liepāja 0:4
Talsi-Liepāja 3:1

Talsu novada Sporta skolas volejbola trenere Kristīne Neimane.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts