Latvijas jaunatnes čempionāts futbolā zēniem U-12 Talsos, Kurzemes posms.

Latvijas jaunatnes čempionāts futbolā zēniem U-12 Talsos, Kurzemes posms.

023

 

3.februārī norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāts zēniem U-12 Talsos, Kurzemes posms.

Aizvadījām divas spēles ar Saldus un Brocēnu komandām. Abas spēles pārliecinoši vinnējām ar 9-4 un 5-0. Šajās spēlēs iesitām daudz vārtus, kas liecina par veiksmīgiem uzbrukumiem un komandas spēli. Pozitīvais par komandu,kad varējām izdarīt spēlētāju maiņas un iesaistīt visus, kas bija pieteikti spēlei.Izveidojām labus momentus pretinieka vārtu priekšā ar labām izspēlēm, kaut arī nepaveicās nobeigt ar gūtiem vārtiem, no trenera puses varēju saskatīt izaugsmi treniņos.

Protams, esam ielaiduši 4 vārtus, kas radās mainot spēlētājus laukumā, un pielaidām dažas individuālas kļūdas , kas pārvērtās vārtu zaudējumā.Spēlētājus jālaiž, lai spēlē pie vairāku vārtu pārsvara. Treneris saka, ka  var uzslavēt visu komandu par padarīto darbu, bet īpaši Kasparu Anmani, Renardu Krišjāni, Ričardu Klismetu, Rihardu Brizgu. Ir spēlētāji, kas individuāli cēluši savu personisko izaugsmi, piemēram, Ritvars Lasmanis.

Treneris A.Eņģelis

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts