Latvijas jaunatnes čempionāts futbolā U14

Latvijas jaunatnes čempionāts futbolā U14

Noslēdzies Latvijas jaunatnes čempionāts futbolā U14 attīstības grupā C apakšgrupā, kur spēkiem mērojās 6 komandas. Šajā sezonā uzdevums bija iekļūt labāko  trijniekā, diemžēl jāsaka, ka mērķis nav izpildīts. Jāanalizē pieļautās kļūdas un jāgatavojas nākamajai sezonai. TALSU NSS/FK LAIDZE komanda izcīnīja 4.vietu. 10 spēlēs izcīnot 5 uzvaras un 5 reizes zaudējot, kopvērtējumā sakrājot 15 punktus. TALSU NSS/FK LAIDZE spēlētājs Toms Gabriels Čuhnovs ar 18 gūtiem vārtiem ir 1.vietā starp rezultatīvākajiem spēlētājiem šajā grupā. Turnīra gaitā labu progresu no spēles uz spēli laukumā rādīja komandas kapteinis Roberts Bruzgulis, aizsargi Pauls Miltiņš, Mārtiņš Zvaigzne, Roberts Sproģis, vārtsargs Raivo Klaģis un uzbrucējs Jānis Elijans Ezergals.

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts