Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-14

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-14

Attīstības grupā C apakšgrupā aizvadīts pirmais spēļu aplis, nospēlētas 5 spēles. Izcīnītas 2 uzvaras un piedzīvoti 3 zaudējumi. TALSU NSS/FK LAIDZE komandā par labu spēles izpratni, tehnisko sagatavotību un fizisko sagatavotību var uzslavēt komandas kodolu:  Komandas kapteinis – ROBERTS BRUZGULIS, TOMS GABRIELS ČUHNOVS- rezultatīvākais spēlētājs ar 9 gūtiem vārtiem, JĀNIS ELIJANS EZERGALS – 4 gūti vārti, KRISTERS ĶEZBERIS, RAIVO KLAĢIS, PAULS MILTIŅŠ,  ROBERTS SPROĢIS, HENRIJS STRĒLIS,  MĀRTIŅŠ ZVAIGZNE.

Komandā vēl spēlēja RŪDIS BABRIS, EDUARDS DUMBRĀJS, EMĪLS GOBERGS, ALEKSIS LAZOVATIJS, DILANS PRĀTIŅŠ, KRISTAPS RUDZĪTIS, EDUARDS SILGALS, RIHARDS VORSLOVS.

TALSU NSS/FK LAIDZE 1:3 FK LIEPĀJA

TALSU NSS/FK LAIDZE 10:4 JŪRMALAS SS

TALSU NSS/FK LAIDZE 9:3 LIEPĀJAS FS

TALSU NSS/FK LAIDZE 1:7 LIEPĀJAS RSS/FK NĪCA

TALSU NSS/FK LAIDZE 2:8 LIEPĀJAS RSS/GROBIŅAS SC

Futbola treneri

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts