Latvijas Jaunatnes čempionāta priekšsacīkstes volejbolā U-19 zēni pārliecinoši uzvar!

Latvijas Jaunatnes čempionāta priekšsacīkstes volejbolā U-19 zēni pārliecinoši uzvar!

Pagājušās nedēļas nogalē Stendē par iekļūšanu finālā norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionāta priekšsacīkstes volejbolā U-19 zēnu grupā. Talsu novada Sporta skolas komanda pārliecinoši izcīnīja trīs uzvaras pret Liepājas sporta spēļu skola, Daugavpils BJSS 2 un Sēlijas sporta skola komandām.
Latvijas Jaunatnes čempionāta U-19 zēnu grupas fināls notiks 4. un 5. maijā, kur Talsu komandas pretinieki būs divas Rīgas volejbola skolas komandas, Daugavpils BJSS 1. komanda, Jēkabpils un Aizkraukles komandas.
Komandas treneris Aivars Pekmans

Foto SK Talsi facebook lapa

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts