Latvijas Jaunatnes basketbola spēles U12 grupai

Latvijas Jaunatnes basketbola spēles U12 grupai

No 3. līdz 4. februārim Talsu novada Sporta skolas (Talsu NSS) / Roja U12 basketbolisti – 1. un 2. komanda piedalījās Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) spēlēs Kandavā, Jaunpilī, Talsos un Tukumā.

  1. februārī Talsi/Roja 1 izcīnīja ļoti svarīgu uzvaru pār Mārupi 2, nodrošinot iekļūšanu Latvijas 12 labāko pulkā. Otrajā spēlē basketbolisti spraigā cīņā zaudēja spēcīgajai Ķekavas komandai pa 5 punktiem.

Tikmēr Talsi/Roja 2 komanda Jaunpilī, pagarinājumā pieveica Rīga/Centrs 4 komandu.

“Svētdien Talsi/Roja 1 komandai bija jāspēkojas ar vienām no Latvijas Top komandām – Mārupi un Rīga/Centrs 1. Neskatoties uz pretinieku pārspēku, komanda cīnījās ļoti atzīstami, un pierādot, ka neesam TOP 12 nejauši,” stāsta treneris Edgars Priede.

Talsi/Roja 2 komandai izdevās izcīnīt otro uzvaru pēc kārtas, pārspējot Jūrmalas komandu.

Spēles rezultāti 3. februārī:

Talsi/Roja 1 pret Mārupe 2  –  34:24.

Talsi/Roja 1 pret Ķekava –  27:32.

Talsi/Roja 2 pret Rīga/Centrs 4  – 38:32.

Spēles rezultāti 4. februārī:

Talsi/Roja 1 pret Mārupe  –  21:52.

Talsi/Roja 1 pret Rīga/Centrs 1  –  33:55.

Talsi/Roja 2 pret Jūrmala –  28:25.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts