Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas – Latvijas Republikas čempionāts basketbolā Liepājā

Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas – Latvijas Republikas čempionāts basketbolā Liepājā

basketbols

Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas – Latvijas Republikas čempionāts basketbolā Liepājā

 

15.martā Talsu novada Sporta skolas basketbola nodaļas audzēkņi, Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas rīkotā Latvijas Republikas čempionātā basketbola ietvaros, viesojās Liepājā. Pēc spēles treneris A.Bajārs saka, ka basketbolistiem Liepājā klājies grūti, jo daudzi audzēkņi slimoja un tie, kas bija atsākuši treniņus, vēl pilnībā nebija atveseļojušies un atguvuši spēkus.

U-19 grupa sacensībās cīnījās veiksmīgi, ar 80:59 pārspējot liepājniekus. Rezultatīvākie spēlētāji bija Mikus Klaužs – 30 punkti, Guntis Buks 19 punkti, lūzumu spēlē panāca Riharda Velika veiksmīgais 3 punktu metiens.

U-15 grupas zēniem nācās krietni zaudēt, jo slimības dēļ vairāki spēlētāji nevarēja piedalīties, rezultāts likumsakarīgs – 100:57 liepājnieku labā. Veiksmīgākie talsiniekiem bija Edvarts Kārlis Gūtmanis – 21 punkti, Rinalts Ignašs – 15 punkti.

U-14 komandai pretī stājās Liepājas 1. un 2.komanda. Kaut gan Talsos 1. komandu uzvarējām ar 3 punktu pārsvaru, šoreiz cietām sakāvi, ar rezultātu 91:35. Rolands Pūliņš un Edijs Jansons guva pa 10 punktiem. 2.komandu uzvarējām ar 61:53. Labākie mūsu komandā bija Rolands Pūliņš – 30 punkti, Dinass Talents – 12 punkti.

 

Basketbola nodaļas treneris A.Bajārs. 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts