Latvijas Jaunatnes basketbola līgas fināla spēles: U17 komanda noslēdz sezonu ar 6. vietu Latvijā

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas fināla spēles: U17 komanda noslēdz sezonu ar 6. vietu Latvijā

No 10. līdz 12. maijam Mārupē norisinājās Latvijas Jaunatnes basketbola līgas fināla spēles U17 vecumā grupā.

Talsu NSS/Roja basketbolisti sezonu noslēdza ar 6. vietu Latvijā.

“Finālturnīram kvalificējāmies kā pēdējie, astotās vietas ieguvēji. Līdz ar to 1/4 finālā nācās spēlēt pret regulārās sezonas labāko komandu, vēl pie tam mājiniekiem – Mārupes komandu. Aizvadot salīdzinoši sliktu spēles sākumu, izlieto vairs nesasmēlām un piedzīvojām zaudējumu ar 63:86,” stāsta treneris Edgars Priede.

Pusfinālā par 5. – 8. vietu, Talsu NSS/Roja puiši spēlēja pret Rīga/Centrs komandu, kura pagājušajā gadā izcīnīja sudraba medaļas. Šo komandu Talsu NSS/Roja basketbolistiem vēl nevienu reizi nebija izdevies uzvarēt. Šajā spēlē tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 79:76.

“Pēdējā dienā spēlē pret pagājušā gada čempioniem, Bertānu VBS, tika sadalīta 5.-6. vieta. Līdzīgā cīņā pretinieks izrādījās pārāks ar 81:90,” komentē Edgars.

Treneris ļoti lepojas ar puišiem un uzsver, ka 6. vieta Latvijā ir lielisks panākums!

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts