Latvijas florbola čempionāta 1.līgā komanda “Talsu NSS/Zerorisk” uzvar un nodrošina iekļūšanu izslēgšanas spēlēs

Latvijas florbola čempionāta 1.līgā komanda “Talsu NSS/Zerorisk” uzvar un nodrošina iekļūšanu izslēgšanas spēlēs

Ļoti svarīgu uzvaru Latvijas florbola čempionātā 1.līgā izcīnījusi “Talsu NSS/Zerorisk”, kas izbraukumā ar 11:7 uzvarēja Liepājas “Kurši 2” komandu. Pirmais periods noslēdzās ar 2:2, mūsējiem abas reizes precīzs bija Matīss Jorens Švedenbergs. Spēles lūzums tika panākts otrās trešdaļas sākumā, kad īsā laikā talsinieku labā trīs vārtus guva Toms Arājs, Valters Kalnietis un Mariss Šķuburs. Pretinieks vienus vārtus atguva un vēl ieguva iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā, bet tad mūsējo labā divus vārtus mazākumā guva Matīss Jorens Švedenbergs panākot jau četru vārtu pārsvaru. Trešajā periodā abas komandas turpināja demonstrēt aktīvu florbolu, apmainoties ar vārtu guvumiem, bet vārtu starpību sadeldēt liepājniekiem vairs neizdevās un mūsējie svinēja uzvaru ar 11:7, nodrošinot iekļūšanu izslēgšanas spēlēs. Mūsējiem labākā spēlētāja balvu saņēma Matīss Jorens Švedenbergs, kurš guva piecus vārtus! Nākošo spēli 1.līgā “Talsu NSS/Zerorisk” aizvadīs trešdien 23.janvārī 20:00, kad savā laukumā uzņems “Kuldīgas” florbolistus, kuru rindās šosezon spēlē arī Talsu florbola veterāns- vārtsargs Andris Eglītis.

 

Svētdien notika arī viena spēle Latvijas jaunatnes čempionātā U18 grupā, kur “Talsu NSS/Krauzers” ar 5:1 uzveica “CPSS/Lekrings” vienaudžus, un līdz ar to nodrošināja 1.vietu regulārajā čempionātā, izcīnot uzvaras visās spēlēs un automātiski iekļūstot pusfinālā.

Vēl šonedēļ divas spēles “ELVI virslīgā”, kur piektdien “Talsu NSS/Krauzers” viesos cīnīsies ar “Ķekavu”, bet svētdien 18:00 Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zālē uzņems iepriekšējās sezonas bronzas medaļu ieguvējus SK “Pārgauja”.

 

Mārtiņš Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts