Latvijas čempionāts vieglatlētikā C grupai

Latvijas čempionāts vieglatlētikā C grupai

2015-02-01_u_14_jbs_foto_41

Svētdien, 1. februārī, Rīgas sporta manēžā notika Latvijas čempionāts U-14 grupai, kurā tika noskaidroti labākie Latvijas jaunie vieglatlēti 9 disciplīnās.

Sacensībās startēja 2002. un 2003. gadā dzimušie zēni un meitenes. Vecāku un draugu atbalstīti, jaunie censoņi čempionu titulus izcīnīja šādās disciplīnās: 60 m; 60 m/b; 300 m; 1000 m; 4 x 160 m stafete; kārtslēkšana; augstlēkšana; lodes grūšana; tāllēkšana.

Pirms Latvijas čempionāta notika atlases sacensības 4 zonās (Kuldīgā, Jēkabpilī, Limbažos un Rīgā). Tiesības startēt Latvijas čempionātā katrā disciplīnā ieguva katras disciplīnas 1. – 5. vietas ieguvēji zonas sacensībās, kā arī 4 labākie pēc rezultāta katrā disciplīnā. Līdz ar to Latvijas čempionātā katrā disciplīnā startēja ne vairāk kā 24 dalībnieki.

Pirms sacensībām jaunieši varēja piedalīties momentloterijās, kurās ieguva dāvanas no sporta zīmola JOMA, sporta uztura ražotāja SYFORM, kā arī jaunos Vieglatlētikas savienības kalendārus. Savukārt katras disciplīnas uzvarētāji balvās ieguva LAIMAS ražotos saldumus.

Vieglatlētikas nodaļas treneris A.Jansons saka paldies sportistiem par dalību, treneriem, vecākiem un draugiem par atbalstu! 

REZULTĀTI: 

Karlīna Kalēja 1.v 60m skrējienā 8,55 s;  Kuldīgā 3,vieta
Markuss Vitols 3.v. kārtslēkšanā 2,10 m; Kuldīgā 2.vieta ; Kuldīgā 2.vieta stafetes skrējienā
Rūdis Gricinkis 4,v. kārtslēkšanā 1,90 m Kuldīgā 2.vieta stafetes skrējienā
Kārlis Āboliņš 6.v tāllēkšanā 4,46 m;  Kuldīgā 1,vieta; Kuldīgā 2.vieta stafetes skrējienā
Eduards Jonušš 9.v. lodes grūšanā 9,11 m;  Kuldīgā 2.vieta
Jēkabs Kļaviņš 12 v. tāllēkšanā 4.18 m; Kuldīgā 5.vieta; Kuldīgā 2.vieta stafetes skrējienā.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts