Latvijas čempionāts vasaras biatlonā Priekuļos

Latvijas čempionāts vasaras biatlonā Priekuļos

8. un 9.augustā ļoti vasarīgos laika apstākļos Latvijas biatlona saime sapulcējās Priekuļu biatlona sporta bāzē, lai sadalītu Latvijas čempionāta medaļas individuālajā distancē uz rolleriem un sprinta distancē skrienot. Pirmajā dienā uz rolleriem junioru konkurencē 15km distancē 3.vietu izcīnīja Renārs Birkentāls. A grupas jauniešiem 12,5km distancē Erasts Bobrovs – 6.vietā, Kristers Kalašņikovs – 7.vietā. A grupas jaunietēm 10km distancē 4.vietā Viktorija Spruģevica. B grupas jauniešiem 10km distancē  7.vietā Kristiāns Kārlsbergs, Aleksis Samcēvičs – 9.vietā. C grupā 5,4km distancē teicamu šaušanu demonstrēja Olivers Bresme un rezultātā izcīnīja 3.vietu, Valters Bresme – 7.vietā, Adrians Māris Šņoriņš – 8.vietā Rainers Krišmanis – 11.vietā. C grupas jaunietēm 6.vietā Ance Volanska. D grupā bija jāveic 1,8km distance ar rolleriem un 2.vietu izcīnīja Rihards Lozbers.

Otrā dienā biatlona sprintā skrienot junioriem 6km distancē 3.vietā Renārs Birkentāls. A grupas jaunietēm 4,5 km distancē 2.vietā Viktorija Spruģevica. A grupas jauniešiem 4.vietā Kristers Kalašņikovs un 5.vietā Erasts Bobrovs. B grupā 4,5 km distancē Kristiāns Kārlsbergs 4.vietā, Aleksis Samcēvičs 5.vietā. C grupā 3km distancē Valters Bresme 4.vietā, Adrians Māris Šņoriņš 9.vietā, Rainers Krišmanis 13.vietā, Olivers Bresme 14.vietā. C grupā meitenēm 3km distancē Ance Volanska ierindojās 6.vietā.

Biatlona treneri

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts