Latvijas čempionāts vasaras biatlonā II kārta

Latvijas čempionāts vasaras biatlonā II kārta

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Talsu novada Sporta skolas biatlonisti 27.-28.septembrī piedalījās Latvijas čempionātā biatlonā 2. Kārtā , kas norisinājās paugurainajā  Madonā. Latvijas biatlonistiem konkurenci sastādīja arī  Lietuvas un Igaunijas biatlonisti . Talsu biatlonistiem izdevās sapelnīt 5 dažāda kaluma medaļas.

 

Pirmajā dienā dalībnieki sacentās massu starta disciplīnā uz rolleriem. Junioru grupā  par spīti nedaudz sliktākai šaušanai  čempiona godu izcīnīja Andrejs Zikovs , 3.vietu  Andris Robalds. C grupā Renārs Birkentāls izcīnīja 7.vietu, Aksels Bresme izcīnīja 17. Vietu.

 

Otrā dienā dalībnieki sacentās sprintā  skrienot un šaujot. Reinis Korsūnovs vīru grupā 6km distancē izcīnīja 6.vietu. Junioru grupā 6 km distancē sīvā cīņā 1.vietu  spēja izcīnīt Andrejs Zikovs, Andris Robalds uzrādīja 3.rezultātu. C grupas dalībnieki sacentās 3 km distancē, Pagalam neveiksmīgas šaušanas padevās  Akselam Bresmem, bet pateicoties zolīdam solim trasē spēja izcīnīt 13.vietu,Renāram Birkentālam  15. vieta . Veterānu grupā Talsus pārstāvēja Gatis Neimanis, izcīnot 2.vietu.

 

Nākamās sacensības notiks Talsos 4.oktobrī kad masu starta distancē sacentīsies mūsu biatlonisti. Skatītāju ieinteresētībai notiks arī supersprinta sacensības kurās ir jāskrien maza distance bet ļoti precīzi jāšauj.

Tiekamies 4.oktobrī plkst. 12:00 – Šautuvē aiz Talsu 2.vsk. stadiona!

 

Biatlona nodaļas treneri A.Šņoriņš un R.Korsūnovs.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts