Latvijas čempionāts vasaras biatlonā 3.kārta Madonā

Latvijas čempionāts vasaras biatlonā 3.kārta Madonā

Latvijas rudenim neierasti siltos un saulainos laika apstākļos Latvijas biatlona saime Madonas Smeceres sila sporta bāzē divās dienās  noskaidroja labākos divās biatlona disciplīnās. Dažus no Talsu biatlonistiem bija nomocījis rudens vīruss, bet tie, kuri bija izgājuši pilnu pirmssacensību treniņu ciklu spēja uzrādīt ļoti augstvērtīgus rezultātus.

Pirmā dienā dalībnieki sacentās biatlona masu startā uz rolleriem. Visvairāk jāuzteic mūsu  B grupas dalībnieki, kur divi talsinieki –Kristiāns Kārlsbergs un Aleksis Samcēvičs pēc pirmās šautuves kā izvirzījās divvadībā, tā arī līdz finišam noturējās vadībā un svinēja Talsiem dubultuzvaru, cīņā par trešo vietu iesaistījās Kristers Kalašņikovs, bet šoreiz vēl nedaudz pietrūka un jāsamierinās ar 5.vietu, Erasts Bobrovs 9.vietā. A grupas jauniešiem Gatis Reinbergs 8km distancē ierindojās 7.vietā. A grupas jaunietēm 7 km distancē Viktorija Spruģevica 4.vietā. B grupas jaunietēm Karīna Bernāne 6 km distancē 5.vietā. Spraiga cīņa par godalgoto trijnieku līdz pēdējiem metriem bija C grupas jauniešiem, kur Valteram Bresmem šoreiz finiša spurtam spēki nedaudz pietrūka un jāsamierinās ar 4.vietu, Olivers Bresme 9.vietā, Adrians Māris Šņoriņš 12.vietā un Ernests Solovjovs 13.vietā.

Otrā dienā dalībnieki sacentās biatlona individuālajā distancē skrienot, par katru nesašautu mērķi saņemot 30 sekunžu soda laiku. Mūsu audzēkņi spēja mūs atkal iepriecināt ar labiem rezultātiem. B grupā 5km distancē otro dienu pēc kārtas savu potenciālu spēja nodemonstrēt Kristiāns Kārlsbergs, kurš pēdējās divās šautuvēs aizverot visus mērķus izcīnīja 1.vietu ar gandrīz 3 minūšu pārsvaru pār 2.vietas ieguvēju, 3.vietā Kristers Kalašņikovs, kuram bija ātrākais solis distancē, Erasts Bobrovs 4.vietā un Aleksis Samcēvičs 7.vietā. A grupas jauniešiem 6 km distancē Gatis Reinbergs izcīnīja 3.vietu. A grupas jaunietēm 5 km distancē 5.vietā Viktorija Spruģevica. B grupas jaunietēm 4 km distancē 3.vietā Karīna Bernāne. C grupas jauniešiem 4km distancē Valters Bresme pēdējā šautuvē aizverot visus mērķus finišā izcīnīja 3.vietu, Adrians Māris Šņoriņš 5.vietā, Olivers Bresme 9.vietā, Ernests Solovjovs 14.vietā.

Treneri.

Fotto no pers.arhīva un Latvijas Biatlona federācijas facebook konta

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts