Latvijas čempionāts vasaras biatlonā 2.kārta

Latvijas čempionāts vasaras biatlonā 2.kārta

Alūksnes ziemas sporta centrā Mežinieki, kur daudz savus sviedrus ir lējis un vēl joprojām lej mūsu vadošais biatlonists Andrejs Rastorgūjevs, notika vasaras biatlona sacensības, tiesa gan bez Andreja līdzdalības. Bez latviešiem sacensībās piedalījās arī daži jaunie Lietuvas biatlonisti. Laika apstākļu ziņā arī pilns komplekts: lietus, saule, vējš, kā jau septembra beigām piederas.

Pirmā dienā dalībnieki sacentās biatlona klasikā, kad par katru nesašautu mērķi pie rezultāta tiek pielikts klāt soda laiks un distancē devās uz rollerslēpēm. A grupas jaunieši sacentās 12,5km distancē un pārliecinoši 1.vietā Renārs Birkentāls, 5.vietā Aksels Bresme. B grupas jaunieši spēkus mēroja 10km distancē un 5.vietā Ulvis  Krišmanis, 10.vietā Artūrs Zaļupe, 13.vietā Gatis Reinbergs.  B grupas jaunietēm 7,2 km distancē 3.vietā Viktorija Spruģevica. C grupas jauniešiem 5,4km distancē 2.vietā Kristiāns Kārlsbergs, 4.vietā Aleksis Samcēvičs, 7.vietā Kristers Kalašņikovs, 11.vietā Rinalds Alksnis, 15.vietā Erasts Bobrovs. C grupas jaunietēm 5,4 km distancē 5.vietā Karīna Bernāne. D grupas jaunieši sacentās 1,5 km krosa skrējienā bez šaušanas un 3.vietā Adrians Māris Šņoriņš, 6.vietā Valters Bresme, 7.vietā Olivers Bresme.

Otrā dienā sacensības masu startā. A grupas jauniešiem 3.vietā Aksels Bresme, 4.vietā Renārs Birkentāls. B grupā jauniešiem ar savu ātro soli distancē līdz goda pjedestālam spēja aizcīnīties Gatis Reinbergs – viņš 3.vietā, Ulvis Krišmanis 7.vietā, Artūrs Zaļupe 9.vietā. B grupas jaunietēm Viktorijai Spruģevicai jāsamierinās ar 9.vietu. C grupā jaunietēm 3km distancē Karīna Bernāne 6.vietā. C grupas jauniešiem šoreiz labākais no talsiniekiem Erasts Bobrovs –  viņš 4.vietā, Kristers Kalašņikovs 5.vietā, Kristiāns Kārlsbergs 6.vietā, Aleksis Samcēvičs 7.vietā, Rinalds Alksnis 8.vietā. D grupas dalībniekiem distance bez šaušanas, 1km skrējienā 3.vietā Adrians Māris Šņoriņš, 6.vietā Olivers Bresme, 7.vietā Valters Bresme.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts