Latvijas čempionāts vasaras biatlonā 2.kārta

Latvijas čempionāts vasaras biatlonā 2.kārta

23.un 24.septembrī, kad rudens lietavas bija beigušās, skaistos, saulainos apstākļos biatlonisti sadalīja medaļas divās disciplīnās. Pirmajā dienā uz rolleriem biatlona klasikā, kad par katru nesašautu mērķi pieliek klāt soda laiku A grupas jaunieši mēroja 12,5km un Aksels Bresme izcīnīja 6.vietu. B grupā jaunieši sacentās 10km distancē, Renārs Birkentāls bija viens no ātrākajiem, bet ļoti neveiksmīga pēdējā šautuve pārvilka svītru cerībām par godalgoto trijnieku un gala rezultātā viņam 7.vieta, Gatim Reinbergam 14.vieta. C grupā 6km distancē arī Ulvi Krišmani pievīla šaušana – viņš 9.vietā, Rainers Balodis 11.vietā, Kristiāns Kārlsbergs 12.vietā un Kristers Kalašņikovs 15.vietā. D grupas dalībnieki sacentās skriešanas krosā 1,5km distancē un meiteņu konkurencē pārliecinoši 1.vietā  Karīna Bernāne, Ance Volanska 5.vietā, zēnu konkurencē 5.vietā Adrians Šņoriņš, 6.vietā Aleksis Samcēvičs, 9.vietā Rinalds Alksnis.

Otrajā dienā dalībnieki sacentās masu staros skrienot un šaujot. A grupā 6km distancē 5.vietā Aksels Bresme. B grupā 5km distancē trillera cienīga cīņa finiša aplī padevās Gatim Reinbergam, kurš sīvā cīņā, vairākkārt mainoties pozīcijām, tomēr beigās laimīgi finišu sasniedza 3.vietā, savukārt Renārs Birkentāls ierindojās 10.vietā. C grupā 3km distancē Ulvis Krišmanis 6.vietā, Rinalds Alksnis 8.vietā, Aleksis Samcēvičs 11.vietā un Erasts Bobrovs 12.vietā. D grupā 1,5km distancē 2.vietā Karīna Bernāne, 5.vietā Ance Volanska, zēnu konkurencē 5.vietā Kristiāns Kārlsbergs, 6.vietā Adrians Šņoriņš, 9.vietā  Rainers Balodis.

Veterānu konkurencē Gatis Neimanis abas dienas bija 2.vietā, Jānis Neimanis masu startā savā veterānu grupā izcīnīja 1.vietu.

 

Treneri: Jānis Neimanis, Andris Šņoriņš, Reinis Korsūnovs

IMG_0785 IMG_0783 IMG_0780 IMG_0777 IMG_0773

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts