Latvijas čempionāts vasaras biatlonā 1.kārta

Latvijas čempionāts vasaras biatlonā 1.kārta

No 31.jūlija līdz 1.augustam Priekuļos bija sapulcējušies praktiski visi Latvijas biatlonisti, lai noskaidrotu, kurš pandēmijas laikā spējis vislabāk sagatavoties cīņai par Latvijas čempiona titulu. Prieks, ka arī  mūsu Talsu biatlonisti bija starp labākajiem.

Pirmajā dienā dalībnieki sacentās uz rollerslēpēm biatlona “klasikā”, kad par nesašautu mērķi tiek pielikts soda laiks pie rezultāta. Ar Latvijas izlases vīriem centās paspēkoties Reinis Korsūnovs, kurš 15km distancē ierindojās 6.vietā. Savukārt junioru konkurencē 15km distancē uzvaru izcīnīja Renārs Birkentāls, kurš pēdējos gados ir nostiprinājis savu vietu Latvijas junioru izlasē. Viktorija Spruģevica pie A grupas jaunietēm 9,7km distancē izcīnīja 5.vietu. A grupas jauniešu konkurencē 12,5km distancē Kristers Kalašņikovs 2.vietā un Erasts Bobrovs 4.vietā. B grupas jaunieši veica 9,7km distanci un pārliecinoši labākais distancē un precīzākais šaušanā bija Kristiāns Kārlsbergs, kurš uzvarēja ar 3 minūšu pārsvaru, 9.vietā Olivers Bresme, 10.vietā Valters Bresme, 13.vietā Adrians Māris Šņoriņš. B grupas meiteņu konkurencē 8,4km distancē 3.vietā Karīna Bernāne. C grupas zēnu konkurencē 6.vietā Ernests Solovjovs.

Otrā dienā dalībnieki sacentās biatlona sprinta distancē skrienot, kur par nesašautu mērķi jāveic soda aplis. Pie vīriem 6km distancē Reinis Korsūnovs 6.vietā, Andris Robalds 8.vietā. Pie junioriem 6km distancē šoreiz savam konkurentam piekāpās Renārs Birkentāls un ierindojoties 2.vietā. A grupas jauniešiem 6km distancē labs  finiša spurts sanāca Kristeram Kalašņikovam, kurš pēdējos 100 metros savam konkurentam par 2./3. vietu spēja atvinnēt 6 sekundes un finišā ar sekundes desmitdaļas pārsvaru izcīnīja 2.vietu, Erasts Bobrovs bija teicams ugunslīnijā no 10 mērķiem aizverot 9, bet distancē ātrums pietrūka , lai cīnītos par medaļām un finišā viņam 4.vieta. A grupas jaunietēm 4,5 km distancē Viktorija Spruģevica 5.vietā. B grupā pēc 4,5km pirmo trīs vietu ieguvēji sarindojās 5 sekunžu intervālā, starp tiem mūsu Kristiāns Kārlsbergs 1,4sekundes aiz uzvarētāja – 2.vietā, labs rezultāts arī Adrianam Mārim Šņoriņam – viņš 4.vietā, viens no precīzākajiem ugunslīnijā Olivers Bresme – viņš finišā 8.vietā, Valters Bresme 13.vietā. Karīna Bernāne 4,5 km distancē B grupas meiteņu konkurencē izcīnīja 3.vietu. C grupā 3km distancē Ernests Solovjovs 8.vietā.

Treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts