Latvijas čempionāts vasaras biatlonā 1.kārta

Latvijas čempionāts vasaras biatlonā 1.kārta

Jūlija karstākajās dienās (26.un 28.datumā), kad liela daļa Latvijas iedzīvotāji meklēja veldzi jūrā vai kādā citā ūdenstilpnē, Latvijas biatlonisti centās sakopot spēkus, lai cīnītos par Latvijas čempionāta medaļām. Gan lielie, gan mazie Talsu biatlonisti arī devās cīņā. Pirmajā dienā dalībnieki sacentās biatlona sprinta distancē uz rollerslēpēm. Junioru grupā 10 km distancē 2.vietu izcīnīja Aksels Bresme. A grupā jauniešiem 7,5km distancē  1.vietu izcīnīja Renārs Birkentāls, 8.vietā Gatis Reinbergs, 11.vietā Artūrs Zaļupe. B grupā 7,5 km distancē ļoti labi sevi apliecināja Kristers Kalašņikovs izcīnot 3.vietu, Ulvis Krišmanis 4.vietā, Roberts Brencis 7.vietā. B grupas jaunietēm 6km distancē 5.vietā Viktorija Spruģevica. C grupas jauniešiem 3km distancē, sašaujot precīzi visus mērķus, augsto 2.vietu izcīnīja Rinalds Alksnis, 7.vietā Kristiāns Kārlsbergs, 11.vietā Aleksis Samcēvičs, 12.vietā Olivers Bresme, 13.vietā Valters Bresme, 17.vietā Adrians Šņoriņš. C grupā meitenēm 3km distancē 5.vietu izcīnīja Karīna Bernāne. D grupas dalībnieki skrēja 1,5 km krosa skrējienu un zēnu konkurencē 2.vietā Rihards Ričijs Lozbers – Janukovičs, 6.vietā Rainers Krišmanis, 18.vietā Ernests Solovjovs, meiteņu konkurencē 11.vietā Ance Volanska.

Otrā sacensību dienā dalībnieki sacentās biatlona klasikā, kad par nesašautu mērķi pieliek soda laiku klāt, šeit precīzai šaušanai vēl lielāka nozīme. A grupā 10km distancē, demonstrējot teicamu šaušanu, 3.vietu izcīnīja Artūrs Zaļupe, Gatis Reinbergs – 7.vietā. B grupā 10km distancē arī laba precizitāte šaušanā Ulvim Krišmanim un gala rezultātā 3.vieta, Kristers Kalašņikovs 4.vietā, Roberts Brencis 7.vietā. B grupas jaunietēm 8km  distancē 5.vietā Viktorija Spruģevica. C grupā 4km distancē nieka 4 sekundes līdz pjedestālam pietrūka Kristiānam Kārlsbergam, kurš 4.vietā, turpat dažas sekundes aiz Kristiāna sekoja Valters Bresme – 5.vietā, Rinalds Alksnis – 9.vietā, Aleksis Samcēvičs 11.vietā, Olivers Bresme 14.vietā, Adrians Māris Šņoriņš 20.vietā. C grupā meitenēm 4km distancē 4.vietā Karīna Bernāne.

D grupas dalībnieki sacentās 1,5km krosa skrējiena masu startā, Rainers Krišmanis izcīnīja 4.vietu, Ernests Solovjovs 15.vietu, Alekss Kalašņikovs 17.vietu, meiteņu konkurencē Ance Volanska 5.vietā.

 

Treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts