Latvijas čempionāts distanču slēpošanā Madonā

Latvijas čempionāts distanču slēpošanā Madonā

Lai gan ziemai atbilstoši laika apstākļi Latvijā ir bijuši vien dažas dienas, tomēr Madonas Smeceres sila sporta kompleksā bija izdevies saražot mākslīgo sniegu, lai izveidotu 1km garu distanču slēpošanas trasi. Tā lieliem un maziem slēpotājiem bija iespēja 15. un 16. februārī izbaudīt slēpošanas prieku, sacenšoties Latvijas čempionātā distanču slēpošanā. Protams, arī Talsu slēpotāji šādu iespēju centās izmantot, izcīnot pat vairākas godalgas.

Pirmajā dienā dalībnieki sacentās brīvā stila slēpošanas sprintā, kur ir kvalifikācijas slēpojums, pēc tam labākie 8 tiek pusfinālos un no tiem 4 labākie fināla slēpojumā.  V16 grupā 1km distancē līdz finālam spēja aizcīnīties Kristiāns Kārlsbergs un spraigā finiša spurtā izcīnīja 3.vietu, Kristers Kalašņikovs 9.vietā, Aleksis Samcēvičs 13.vietā un Erasts Bobrovs 17.vietā. S16 grupā 1km distancē līdz pusfinālam tika Karīna Bernāne, izcīnot 7 vietu. V14 grupā 1km distancē fināla slēpojumā spēja iekļūt Adrians Māris Šņoriņš, šoreiz diemžēl jāsamierinās ar 4.vietu, Valters Bresme 15.vietā un Olivers Bresme izcīnīja 18.vietu. V12 grupā gan labu slēpojuma tehniku, gan izcilu ātrumu distancē spēja nodemonstrēt Rihards Lozbers un 500 metru distancē izcīnīja pārliecinoši 1.vietu. V10 grupā Alekss Kalašņikovs ierindojās 21.vietā.

Otrajā dienā dalībnieki sacentās arī brīvā stila slēpojumā, bet jau garākās distancēs ar intervālu startu. Laika apstākļi jau daudz siltāki, trase piemirkusi un slēpotājiem smagi nācās pacīnīties, lai līdz finišam noturētu konkurēt spējīgu ātrumu. S 18 grupā 5km distancē augsto 4.vietu izcīnīja Viktorija Spruģevica. V16 grupā 5km distancē visu distanci pāris sekunžu vadībā atradās Kristiāns Kārlsbergs un arī finišā savu pārsvaru spēja noturēt un izcīnīt 1.vietu, Kristers Kalašņikovs 12.vietā, Aleksis Samcēvičs 14.vietā, Erasts Bobrovs 15.vietā. S 16 grupā 3km distancē smagā cīņā cienījamo 3.vietu izcīnīja Karīna Bernāne. V 14 grupā 3km distancē 7.vietā Adrians Māris Šņoriņš, Valters Bresme 15.vietā, Olivers Bresme 26.vietā. V12 grupā 2km distancē pārliecinoši 2.vietā Rihards Lozbers. V10 grupā 1km distancē Alekss Kalašņikovs 21.vietā.

Prieks, ka šādos bezsniega apstākļos mūsu jaunieši spēj konkurēt ar vidzemniekiem, kuriem tomēr ir mazliet labāki sniega apstākļi.

Treneri.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts