Latvijas čempionāts distanču slēpošanā Madonā

Latvijas čempionāts distanču slēpošanā Madonā

Madonas pusē, kur visas pļavas vēl klātas ar biezu sniega kārtu,  12.martā notika Latvijas čempionāts distanču slēpošanas stafetēs brīvajā stilā. Katrā komandā startēja trīs dalībnieki. Divās vecākajās grupās dominēja mūsu Talsu jaunie slēpotāji. V18 grupā dalībnieki sacentās 3x5km distancē un Talsu komanda – Aleksis Samcēvičs, Kristers Kalašņikovs un Kristiāns Kārlsbergs – pārliecinoši uzvarēja. Arī V16 grupā 3x5km distancē tik pat pārliecinoša 1.vieta mūsējiem – Rihards Lozbers, Adrians Māris Šņoriņš un Valters Bresme. Savukārt V12 grupā 3x2km distancē mums divas komandas, kas ierindojās viena aiz otras 9.vietā Aleksis Kalašņikovs, Marks Armands Birģelis un Marats Ņikonovs, 10.vietā Ralfs Lūsis, Marks Kārlsbergs un Martins Lūsis. Otrā dienā notika garās distances klasiskajā stilā. V18 grupā 10km distancē ar 4.vietu jāsamierinās Adrianam Mārim Šņoriņam, bet V16 grupā 7,5km distancē 2.vietu izcīnīja Rihards Lozbers.

Kamēr mēs slēpojām pa Madonu, talsinieks Renārs Birkentāls 11.martā Igaunijas pilsētā Otepē debitēja Pasaules kausa biatlona sprinta distancē un paveica to izcili, jo šāva bez kļūdām un būdams vēl juniors ierindojās 43.vietā vīru konkurencē, jāpiebilst, ka mūsu Latvijas izlases vīri nebija iespējuši visas sezonas laikā tikt labāko sešdesmitniekā.

Biatlona treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts