Latvijas čempionāts distanču slēpošanā 3.kārta

Latvijas čempionāts distanču slēpošanā 3.kārta

IMG_1916

14.martā Vidzemes pilsētā Madonā norisinājās Latvijas čempionāts distanču slēpošanā. Lai gan Talsos sniegu esam, šoziem maz redzējuši, atzīstami spēja nostartēt arī Talsu slēpotāji. Pirmajā dienā dalībnieki sacentās stafešu slēpojumos. Vīru konkurencē 3x5km stafetē 2.vietu izcīnīja Jānis Šņoriņš, Andris Robalds un Arvis Robalds. Jaunākajā V12 grupā uz starta stājās 14 komandas, mūsu trio – Ulvis Krišmanis, Rainers Balodis un Kristofers Sideļskis 3×1,5km distancē izcīnīja 6.vietu.

Otrā dienā dalībnieki sacentās distancēs ar kopējo staru. Vīrieši un juniori slēpoja 20km distanci. Jau pēc pirmajiem 2km bija izveidojusies 6 slēpotāju vadošā grupa, kurā slēpoja arī mūsu juniors Jānis Šņoriņš, tā diezgan draudzīgi šī grupa noslēpoja līdz 20 kilometram un tad pēdējā kilometrā sākās izšķirošā cīņa par medaļām. Vislielāko ātrumu šajās cīņā spēja nodemonstrēt olimpietis Arvis Liepiņš no Madonas, bet mūsu Jānis Šņoriņš izcīnīja 3.vietu starp vīriem un bija 1.vietā starp Latvijas junioriem. Arvis Robalds vīru konkurencē bija 8.vietā šajā slēpojumā. V16 grupā10km distancē Aksels Bresme ierindojās 10.vietā. V14 grupā 6km distancē grūtā un smagā cīņā ar konkurentiem tomēr finišā 2.vietu spēja izcīnīt Renārs Birkentāls, savukārt Ralfs Dambergs ierindojās 21.vietā. V12 grupā 4km distancē visātrākais no Talsiniekiem bija Ulvis Krišmanis – viņš izcīnīja 7.vietu, Kristofers Sideļskis izcīnīja 10.vietu, KristiansKārlsbergs 18.vietu, Rainers Balodis 19.vietu, Kalašņikovs Kristers 27.vietu. V12 meiteņu konkurencē Karīna Bernāne izcīnīja 9.vietu un Viktorija Spruģevica 10.vietu.

Biatlona nodaļas treneri – Andris Šņoriņš, Kaspars Sakniņš, Reinis Korsunovs, Jānis Neimanis.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts