Latvijas čempionāts daudzcīņā

Latvijas čempionāts daudzcīņā

2015-01-24_vam_8435

 

24. un 25.janvārī Rīgā norisinājās Latvijas čempionāts daudzcīņā, uz kuru Talsu novada Sporta skolu pārstāvēt devās vieglatlētikas nodaļas trenera M.Štrobindera audzēknes Luīze Zeļģe un Laura Anna Krauze, un trenera A.Jansona audzēkņi Niklāvs Paipals un Miks Oskerko.

Trenera M.Štrobindera rezumējums pēc sacensībām: “Ļoti labi starti izdevās abām sportistēm, sasniedzot personīgos rekordus daudzcīņā.  Luīzes rezultāts 5-cīņā 2543 punkti izcīnot 10.vietu (20 dalībnieču konkurencē), savukārt, Anna kopā ieguva 2971 punktus, ierindojoties 5.vietā  (10 dalībnieču konkurencē).” Treneris uzsver sacensību sarežģītību, kas prasa labu fizisko sagatavotību, piebilstot: “Lai saprastu, ka tas nav viegli to vajag pamēģināt! Vēlreiz paldies par cīņas gribu! 

Savukārt, vieglatlētikas trenera A.Janosna audzēkņi uzrādīja sekojošus sniegumus – Niklāvam Paipalam izcīnīta sudraba 2.vieta Latvijā, taču 9. vieta Mikam Oskerko. 

 

Vieglatlētikas nodaļas treneri M.Štrobinders, A.Jansons

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts