Latvijas čempionāts daudzcīņā U-16, U-18 vecuma grupām

Latvijas čempionāts daudzcīņā U-16, U-18 vecuma grupām

Sestdien, 26.janvārī Rīgā notika Latvijas Čempionāts daudzcīņā U-16 vecuma grupai. Tajās piedalījās 33 sportistes. Talsu novada Sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Patrīcija Jansone un Anda Dansone. Meitenes sacentās ar gadu vecākām vieglatlētēm. Patrīcija Jansone izcīnīja 22.vietu ar 1982 punktiem un Anda Dansone izcīnīja 28.vietu ar 1544 punktiem. Daudzcīņa sastāvēja no 60 metru barjerskriešanas, lodes grūšanas, augstlēkšanas, tāllēkšanas un 800 m skriešanas.

Svētdien, 27.janvārī daudzcīņā piedalījās U-18 vieglatlētes. starp 17 dalībniecēm startēja arī mūsu skolas audzēknes: Alise Paipala, Megija Medne un Elza Andra Krūmiņa. Diemžēl pēc divām disciplīnām, traumas dēļ, nācās izstāties Elīzai Andrai Krūmiņai. Alise Paipala ar iegūtiem 2248 punktiem izcīnīja 12.vietu, bet Megija Medne ar 2032 punktiem ieguva 13.vietu.

Megija Medne sacensībās izpildīja atlases normatīvu uz Latvijas Čempionātu augstlēkšanā ar personīgo rekordu 1,48 m.

Treneris Mārcis Štrobinders atzīst, ka startēt daudzcīņā nevar katrs vieglatlēts un meiteņu rezultāti ir labi un tā ir kā motivācija augstākiem rezultātiem.

Treneris Mārcis Štrobinders

Foto Jānis Pinkulis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts