Latvijas čempionāts daudzcīņā

Latvijas čempionāts daudzcīņā

Š.g. 7.un 8.janvārī Rīgā norisinājās Latvijas čempionāts daudzcīņā. Talsu novada Sporta skolu sacensībās pārstāvēja Luīze Katrīna Zeļģe, Alise Paipala, Rūdolfs Krūmiņš un Sintija Kovaļčuka.

Luīze ar 3141 punktiem izcīnīja 3.vietu U-18 grupā, bet  Alise ar 1908 punktiem 18. vietu U-16 grupā.

M.Štrobinders: “Šogad pirmais starts aizvadīts sekmīgi. Gribētos abām meitenēm pateikt paldies par cīņas sparu, neatlaidību un raksturu, ko viņas parādīja šajās sacensībās. Prieks par Luīzi, kura startēja apslimusi , bet spēja izcīnīt 3 vietu. Teicams rezultāts augstlēkšanā 1,75m , kas bija labākais starp visām daudzcīņniecēm. Nākamais starts jau 14. janvārī kur centīsimies savus rezultātus uzlabot. Lai izdodas !”

 

Treneris M.Štrobinders

 

image80 alise-paipala

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts