Latvijas čempionāts biatlonā

Latvijas čempionāts biatlonā

Tā kā ziemai atbilstoši laika apstākļi šogad Latvijā nav, tad Latvijas biatlona saime devās uz Igaunijas pilsētu Otepi, kur igauņiem bija izdevies sagatavot trasi, lai varētu norisināties Igaunijas atklātais kauss biatlonā un vienlaicīgi  Latvijas čempionāts biatlonā.

Pirmajā dienā notika sacensības biatlona supersprintā, kad slēpojamā distance ir īsāka nekā sprintā un katrā šautuvē ir iespēja izmantot 6 patronas, lai aizvērtu 5 mērķus. Latvijas čempionāta vērtējumā 2,8 km distancē S15 grupā teicams sniegums šaušanā Karīnai Bernānei un gala rezultātā izcīnīta 1.vieta. V15 grupas zēniem pārāk daudz kļūdu šaušanā, lai cīnītos par goda pjedestālu, labākais ar 6.vietu Kristiāns Kārlsbergs, 9.vietā Aleksis Samcēvičs, 11.vietā Adrians Māris Šņoriņš, 13.vietā Valters Bresme. S17 grupā 3,5 km distancē Viktorija Spruģevica 3.vietā. V17 grupā 3,5km distancē Kristers Kalašņikovs 2.vietā un Erasts Bobrovs 4.vietā.

Otrā dienā dalībnieki sacentās biatlona sprintā. S 15 grupā 4,5 km distancē katrā šautuvē pieļaujot pa vienai kļūdai 3.vietu izcīnīja Karīna Bernāne, V15 grupas zēniem tik pat garā distancē 1.vietu izcīnīja Kristiāns Kārlsbergs, 9.vietā Aleksis Samcēvičs, 12.vietā Adrians Māris Šņoriņš, 13.vietā Valters Bresme. S 17 grupā 6km distancē  2.vietā Viktorija Spruģevica. V17 grupā 8km distancē Kristers Kalašņikovs 2.vietā, Erasts Bobrovs 3.vietā.

 

Treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts