Latvijas čempionāts biatlonā 2.kārta Priekuļos

Latvijas čempionāts biatlonā 2.kārta Priekuļos

Talsu biatlonisti turpina sekmīgi startēt, priecējot mūs ar vairākām godalgotām vietām Latvijas čempionātā biatlonā, kas 22. un 23.janvārī notika Cēsīs. Kā ierasts biatlonisti sacentās divas dienas – divās dažādās disciplīnās. Pirmajā dienā programmā biatlona individuālā distance, kad par nesašautu mērķi dalībnieks saņem soda laiku klāt pie sava rezultāta.

Junioru konkurencē 12,5 km distancē Aksels Bresme ierindojās 2.vietā. A grupas jauniešiem 10 km distancē 2.vietā Erasts Bobrovs, 3.vietā Kristers Kalašņikovs, savukārt, pie A grupas jaunietēm Viktorija Spruģevica 4.vietā. B grupas jauniešiem 10km distancē Adrians Māris Šņoriņš izcīnīja 2.vietu, Olivers Bresme 3.vietu, Kristiāns Kārlsbergs 4.vietu, Aleksis Samcēvičs 6.vietu, Valters Bresme 7.vietu. B grupas jaunietēm 6km distancē Karīna Bernāne 2.vietā. C grupas jaunieši spēkus mēroja 5,8km distancē un Ernests Solovjovs izcīnīja 2.vietu, Rainers Krišmanis 6.vietā. C grupas jaunietēm 4,8km distancē Ance Volanska 10.vietā. D grupas dalībnieki sacentās distanču slēpošanā masu startā un savu līdera statusu pārliecinoši aizstāvēja Rihards Lozbers, izcīnot 1.vietu.

Otrā dienā biatlona sprinta distance. Lielisks starts atkal mūsu D grupas dalībniekam Rihardam  Lozberam, kurš 1.vietā 1,8km slēpojumā. C grupā 3km distancē 3.vietā Ernests Solovjovs, 10.vietā Krišmanis Rainers, C grupas jaunietēm 10.vietā Ance Volanska.  B grupā 6km distancē godalgotais trijnieks sarindojās 4 sekunžu intervālā – spraigā cīņā 1.vietu izcīnīja Aleksis Samcēvičs, 3,9 sekundes aiz Alekša finišēja un trešo vietu izcīnīja Kristiāns Kārlsbergs, 7.vietā Adrians Māris Šņoriņš, 10.vietā Olivers Bresme, 11.vietā Valters Bresme. B grupā jaunietēm 5,1 km distancē 2.vietā Karīna Bernāne. A grupā jauniešiem 7,5 km distancē Kristers Kalašņikovs 3.vietā, Erasts Bobrovs 4.vietā un A grupas jaunietēm 6km distancē Viktorija Spruģevica 3.vietā.

Biatlona treneri

Foto biatlons.lv

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts