Latvijas čempionāts biatlonā 2.kārta

Latvijas čempionāts biatlonā 2.kārta

  1. un 24.februārī Madonas Smeceres sila biatlona bāzē Latvijas jaunie biatlonisti devās cīņā par Latvijas čempionāta medaļām. Kā jau ierasts, arī kaimiņi no Lietuvas sastādīja konkurenci mūsu biatlonistiem. Pirmajā dienā dalībnieki sacentās biatlona sprinta disciplīnā, un jaunajiem biatlonistiem šajā dienā bija jāsacenšas ne tikai vienam ar otru, bet arī jāpacīnās ar spēcīgo vēju un sasalstošu lietu, kad dalībnieku inventārs pārklājās ar plānu ledus kārtiņu, kas ieviesa korekcijas šaušanā un neprecīzu šāvienu šajā dienā netrūka. A grupā 7,5 km distancē 2.vietu ieguva Renārs Birkentāls. B grupā 6km distancē 8.vietu dalīja Gatis Reinbergs un Ulvis Krišmanis, Artūrs Zaļupe 14.vietā. B grupas jaunietēm 5km distancē Viktorija Spruģevica izcīnīja 4.vietu, no latvietēm viņa bija 3 labākā. C grupā zēniem 3km distancē 2 sekundes līdz pjedestālam pietrūka Kristiānam Kārlsbergam – viņš 4.vietā, Aleksis Samcēvičs 5.vietā, Kristers Kalašņikovs 8.vietā, Erasts Bobrovs 10.vietā. D grupas zēni sacentās 2km slēpojumā bez šaušanas un, 0,3 sekundes piekāpjoties uzvarētājam, 2.vietā Adrians Māris Šņoriņš, 7.vietā Olivers Bresme, 9.vietā Rainers Krišmanis, 17.vietā Ernests Solovjovs.

24.februārī biatlonisti cīnījās masu starta disciplīnā. A grupā jauniešiem 12,5 km distancē 5.vietā Renārs Birkentāls, no latviešiem viņš 3. labākais. B grupas jaunieši spēkus mēroja 10km distancē – Ulvis Krišmanis 7.vietā, Gatis Reinbergs 8.vietā, Artūrs Zaļupe 14.vietā. B grupas jaunietēm 7,5 km distancē Viktorija Spruģevica izcīnīja 5.vietu. C grupas jauniešiem 5km distancē gan ar savu ātrumu distancē, gan precizitāti šautuvē dominēja Kristiāns Kārlsbergs, finišā savus tuvākos sekotājus apsteidzot par 1 minūti un 40 sekundēm, līdz pēdējai šautuvei 2.vietā atradās Kristers Kalašņikovs, diemžēl kļūdas pēdējā ugunslīnijā un tas, ka Kristers startēja nedaudz apslimis, neļāva viņam pēdējā aplī noturēties labāko trijniekā un nācās samierināties ar 5.vietu, Aleksis Samcēvičs 6.vietā, Erasts Bobrovs 12.vietā, Adrians Māris Šņoriņš 14.vietā, Olivers Bresme 15.vietā. D grupas jauniešiem 2km slēpojumā 3.vietā Adrians Māris Šņoriņš, 9.vietā Rainers Krišmanis, 14.vietā Ernests Solovjovs.

Treneri

Foto Aigars Kreicbergs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts