Latvijas čempionāts biatlonā 2.kārta

Latvijas čempionāts biatlonā 2.kārta

Talsu biatlonisti no 9. līdz 11.februārim bija devušies uz Latvijas austrumiem – Alūksni, kur tika izcīnītas Latvijas čempionāta medaļas, un vecāko grupu jaunieši pabija arī Igaunijas pilsētā Hanjā, kur notika Baltijas kausa sacensības biatlonā. A grupas jauniešiem tika sadalītas ne tikai čempionāta medaļas, bet arī “ceļazīmes” uz Pasaules jauniešu čempionātu biatlonā, kas sacensību spriedzi padarīja vēl jo lielāku. No mūsu puišiem iekļūt Valsts jauniešu izlasē šoreiz izdevās Renāram Birkentālam.  Renārs vēl ir B grupas jaunietis, bet ar saviem rezultātiem spēja izkonkurēt  gadu un pat divus gadus vecākus jauniešus no A grupas, un pelnīti varēs doties februāra beigās uz Pasaules jauniešu čempionātu, kas šoreiz norisināsies mūsu kaimiņvalstī Igaunijā.

9.janvārī dalībnieki sacentās biatlona masu startā. A grupas jaunieši veica 10km distanci un Aksels Bresme izcīnīja 4.vietu, B grupā tik pat garā distancē Renārs Birkentāls 2.vietā, Artūrs Zaļupe 12.vietā. C grupā 6 km distancē, demonstrējot labu šaušanu un gana ātru soli, distancē 1.vietu izcīnīja Ulvis Krišmanis, 5.vietā Kristers Kalašņikovs, 9.vietā Aleksis Samcēvičs un 10.vietā Rinalds Alksnis. C grupā meitenēm tik pat garā distancē 6.vietā Viktorija Spruģevica un 7.vietā Karīna Bernāne. D grupas dalībnieki sacentās 2km slēpošanā bez šaušanas – 6.vietā Rainers Balodis, 8.vietā Adrians Šņoriņš, 9.vietā Kristiāns Kārlsbergs, 10.vietā Rainers Krišmanis.

10.janvārī Aksels Bresme un Renārs Birkentāls piedalījās biatlona sacensībās Igaunijā – Baltijas kauss, kur Aksels A grupā spēja izcīnīt 9.vietu  un B grupā Renārs ar viduvēju šaušanu, bet ļoti ātru slēpojumu, izcīnīja  4.vietu.

11.janvārī Alūksnē tika sadalītas Latvijas čempionāta medaļas biatlona sprintā. A grupas dalībnieki veica 7,5 km distanci, Aksels Bresme palika 5.vietā. B grupā savu līdera statusu izdevās apliecināt Renāram Birkentālam, spraigā cīņā izcīnīta 1.vieta, Artūrs Zaļupe ierindojās 12.vietā. C grupā 5km distancē 2.vietu izcīnīja Ulvis Krišmanis, Kristers Kalašņikovs – 7.vietā, Rainers Balodis – 8.vietā, Kristiāns Kārlsbergs – 10.vietā. C grupas meiteņu konkurencē Karīna Bernāne 8.vietā, Viktorija Spruģevica 9.vietā. D grupā meitenēm 1,5 km slēpojumā Karīna Bernāne 1.vietā. D grupā zēniem 2 km distancē Kristiāns Kārlsbergs 4.vietā, Rainers Balodis 7.vietā, Rinalds Alksnis 8.vietā, Adrians Šņoriņš 9.vietā, Aleksis Samcēvičs 10.vietā un Rainers Krišmanis 12.vietā.

 

Treneri  Jānis Neimanis, Andris Šņoriņš, Reinis Korsūnovs.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts